Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet vonzó egy molett/duci lány? Van olyan, aki kifejezetten az ilyet szereti és járna vele?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt egy kapcsolatom sem, ami szerintem elég ciki. Nem vagyok az a bulikba járó, lerészegedő típus, inkább a "jókislány" fajta és érdekelne a véleményetek. Légyszíves írd ki a korod a válaszodban, érdekelne hogy milyen korosztálynak mi a véleménye.
2013. máj. 18. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bejönnek azok is a pasiknak pl haverom elég vékony és a duci nőket szereti szóval bejönnek nyugi,csak legyél nyitottabb kezdeményezz ,ismerkedj attól ,hogy duci vagy még bejössz bármilyen pasinak én pl nem jövök be neki mert 50 kg vagyok és vékony tehát nem mindenkinek ez jön be.
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ja és 20L
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem vonzóak.
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Csak ugye a mai kóros sovány divatban sokkal többet kell tennie érte, hogy vonzónak lássák.
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja.Például én.180 magas vagyok és 82 kg.Elég izmos és én speciel imádom a teltebb lányokat.Szerintem nincs is jobb egy pár nagy mellnél és egy nagy seggnél.
2013. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja és 22.Szóval még csak nem is az idősebb korosztályhoz tartozom.Úgyhogy ne add fel.Vagyunk,akik kifejezetten erre gerjednek.
2013. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Így nehéz erre mit mondani. Egyrészt sorokon keresztül nem látni, hogy milyen vagy, másrészt az csak egy dolog, hogy milyen a külsőd. A belső dolgok is legalább annyira számítanak, ha nem mégjobban.

Én nem gondolom, hogy ha 17 évesen még nem volt barátod, az ciki lenne. Már miért is lenne az?

Az, hogy nem vagy annyira bulizós, lerészegedős típus, az meg kifejezetten szimpatikus vonás számomra, manapság ez már ritkaságszámba meg.

2013. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, úgyis a külső megfog, belső megtart. :) 15/f
2013. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A duci szót azok használják, akik sértőnek érzik a kövér szót, pedig ugyan azt jelenti.


Nem, számomra nem vonzóak a kövér lányok.


De egyébként meg nem gáz, hogy még nem volt kapcsolatod ilyen korban.

2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Persze hogy lehet. Csak ugye a mai kóros sovány divatban sokkal többet kell tennie érte, hogy vonzónak lássák."

Te hol élsz? Én vékony vagyok és egyáltalán nem ez a divat most a pasik a telt csajokért vannak inkább oda és az az átlagos rendesen hátrányosan érzem magam ,mert vékony vagyok

2013. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!