Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Három példa arra, miért...

Három példa arra, miért áltudomány az asztrológia. Mit szoltok ehhez?

Figyelt kérdés

Én eddig önfeledten olvastam a heti horosdzkópjaimat a kiskegyedben. A neten mindíg utánanéztem meilyen napom lesz, de most nagyon elbizonytalanodtam e cikk miatt :/


Asztrológusok, ti erre hogyan válaszolnátok? Hogyan cáfolnátok a vádakat ?


[link]


2013. szept. 26. 16:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nem hiszek az asztrológiában bár nem tagadom hogy lehet, benne valami. De ha valódi tudományt vársz azt ne a kiskegyedben keresd. Egyszer megvettem 3 újságot és összehasonlítottam a horoszkópjaimat. Míg az egyik pénzügyi fellendülést jövendölt a másik épp az ellenkezőjét. Véleményem szerint az újságoknál valahogy így készül eg horoszkóp:

-Na nézzük mi is lesz ma! nahát Március 24. Péntek.

-Mondjuk a halak kerüljék a csípős ételek fogyaztását mert a mars ma hatással van a vénuszra és ezért nem kapnak fizetésemelést.

-A szűz kelljen fel korán, mert ha lekési a buszt megharapja egy kecske.

(Ezek a példák erősen karikírozva vannak, de feltételezem, hogy az ilyen szintű nyomdaipari termékek előállításához nem feltétlenül a legkiválóbb asztrológus szakembereket hívják)

2013. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én azt bírom ahol leírják, hogy ha ez a bolygó ebben és ebben a házban van akkor így meg így fogsz meghalni. :)
2015. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!