Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megeggyező bioritmus érzelmi...

Megeggyező bioritmus érzelmi vonal?

Figyelt kérdés
Kétszemélyes bioritmust készítettem, amelyekben az érzelmi vonalak teljesen megegyeztek. Mit jelenthet ez? Ikerláng? :)
2013. okt. 10. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó :) De szerintem objektíven nem mérhető.
2013. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

korábban nem egyezett

felkerestem valakit, aki megtisztított, megemelte a rezgéseimet, bevonzottuk az ikerlángomat.

kis idő után újra megnéztem a bioritmusunkat, totál egyezik :)

2013. okt. 11. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
2 Nyugtass meg, hogy nem pasi vagy.
2013. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bioritmus havonta változik. Az ikerlánggal történő együttéléshez pedig (szerintem) kell egy olyan lelki érettség, amikor türelemmel meg tudod várni, hogy megérkezzen az életedbe, amikor már mindketten felkészültetek rá.


Ne érts félre, a vonzás törvénye jó, ideális társ megtalálásához is működik, én is használtam/használom. De az ikerlángi kapcsolat mégiscsak sokkal bensőségesebb..

2013. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdező milyen nemű vagy?
2013. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Megegyező
2013. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2013. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!