Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópban?

Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés
Illik rátok az, amit mondanak róla?

2013. okt. 23. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne én bak vagyok és egyáltalán. nem olyan vagyok ahogy, a horoszkóp leír engem nyilván sokan hisznek benne. De csak azt látják amit átni akarnak és az százból mindig van egy akire stimmel a leírás. ebben van a pénz.
2013. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illik rám az, amit mondanak, de az ellenkezője is pontosan illik rám. Így hát hiszek is nem is. Pont zéró az eredő eredménye.
2013. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"látni" leírnád, a horoszkópomat kíváncsi vagyok de csak tesztből. xDD
2013. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A magazinok napi jósolgatásiban természetesen nem. A jegyek leírása szintén sántít. Legalábbis én nyilas vagyok, de annyi sok nyilas-tulajdonságot írogatnak mindenhol, ami rám egyáltalán nem jellemző!

Viszont a teljes horoszkóp elemzése már hihetőbb. Ez valahogy magyarázatot ad arra, hogy én pl miért nem vagyok annyira nyilas. Igaz még senki nem készített nekem elemzést, de amit magamtól kibogarásztam, abban látok némi igazságot. Ezzel érdemes foglalkozni, de nem elvakultan, és nem erre hivatkozva élni az életet...

Inkább csak kapaszkodónak használni nehézségek esetén.

2013. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ezen [link] a honlapon szoktam nézegetni néha. De általában úgy hogy a nap végén megnézem mit írtak ha el felejtem reggel ::D De, legtöbbször igen illik. Van hogy megnézem este és pont ugyan azt írja le, amik velem voltak. Szóval elég vicces.. :D
2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
erdekes hogy en ram illik a horoszkop leirasa XD kos vagyok szenvedelyes,meggondolatlan,nagyszaju XD meg stb
2013. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ayami3 válasza:
Nem,
2021. jún. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!