Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hóditsak meg egy...

Hogyan hóditsak meg egy Vizöntő -férfit? én Rék -nö vagyok

Figyelt kérdés

#vízöntő #rák-nö
2013. okt. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyan úgy ahogy az összes többi jegy szülöttét.
2013. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
slaggal
2013. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dreigang ***** válasza:

Általánosságban:

azt mondják, először legyél a barátja. Légiesen szabadságharcos természete abszolút ellent mond a meghódításnak, ráadásul amit egy Vízöntőről írnak, az többnyire az extremitás, ráadásul mindegyikre máshogy igaz.

A legtöbb oldal kb. 30% egyezőséget (Rák-Vízöntő) valószínűsít.

Konkrétabban: egy (jó) asztrológussal érdemes kielemezni legalább a születési horoszkóp alapján a várható esélyeket, ha elég extrém, úgyis belemegy:-)

2013. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szabó Simon válasza:
89%

Ne akard uralni! Látnia kell, hogy behódolsz. Ne légy féltékeny. Érezze, hogy megmarad a szabadsága. Ha mindez egyben van, akkor szinte mindent el tudsz érni nála; imádni fog, és mindent megtesz ÉRTED! Te leszel a legszentebb lény számára a földön!


Egy vízöntő apóka; én csak tudom.

2013. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Süss neki egy nagy adag húst, meg pár üveg sört adj mellé, aztán részesítsd orális szexben. Garantáltan beléd habarodik!
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Araszolj oda a parthoz és kérd meg, hogy öntsön nyakon egy vödör vízzel. Ezután csípd meg a lábujját.
2013. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy csinos, de ne kihívó, szentelj neki nagyobb figyelmet, ami fontos hogy légy csibész, játékos, a vízöntő örök kölyök, ha tudtok együtt nevetni, akkor célegyenesben vagy, és ne tapadj rá, nem szeretjük a rabságot, szabadság mindörökké. És ismerd el az okos, kreatív énét :-)
2014. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!