Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű nő mennyire...

Rák csillagjegyű nő mennyire illik össze egy Kos jegyű pasival? Mennyire jön ki jól egymással két ilyen ember hosszú távon?

Figyelt kérdés

Kérem, csak azok válaszoljanak, akik hisznek is ebben. Ilyen vicces dolgokat, mint pl. a "Kos eltapossa a rákot, vagy a rák lenyisszantja a kos golyóit" ne írjatok légyszi.


Egy szó mint száz, ha valaki nem hisz ebben, inkább lépjen tovább egy másik kérdésre, akik pedig segítenének tapasztalataikkal, azt szívesen várom. :)


2013. okt. 28. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talpán, aki egy rák nőt hosszú távon elvisel. Úgy értem nagyon alkalmazkodónak kell lennie, mert a rák nő nem alkalmazkodik máshoz, határozott elképzelései vannak mindenről, és ha bármi másként történik, mint ahogy ő szeretné, akkor hisztizik, veszekedik, kritizál, és mondja és mondja... Olyan rabszolga típus, aki lemond a saját vágyairól, és képes lesni minden óhaját a rák nőnek.

A kos ilyen?

Szerintem a kosok nemigen, de mivel nemcsak a napjegy a lényeges, így bármi is lehet...

Szóval a kos is majdnem olyan akaratos, mint a rák, ezért veszélyes a dolog. De ha kevéssé nyilvánul meg benne a kos, akkor az más.

2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nem túl jó páros. A Víz találkozik a Tűzzel.


Ha csak a karaktereket nézzük:

- A Rák érzelmes; a Kos vehemenciájával simán beletapos az érzelmi világába.

- A Rák érzelmi megerősítést vár; a Kos frankón, egyenesen kimondja a dolgokat és ezt is várja el, így a Rák panaszkodása teljesen kiborítja.

- A Rák szeret otthon lenni, család centrikus, az intim együttlétből töltekezik; a Kos, hogy levezesse energiáit elmegy sportolni, kimozdul, nem egy otthon ülő típus.

- A Rák a biztonságot keresi; a Kos akkor érzi jól magát, ha megütközhet a környezetével (pl. verseny)

- Ha egy Ráknak baja van, akkor magába zárkózik, ilyenkor hagyni kell, nyújtani számára egy kellemes környezetet, amiben oldódhat; a Kos ezt látva vörös fejjel csak neki rohanna, hogy "MONDD MÁR MEG MI BAJOD VAN!". Ha neki baja van, akkor fizikai mozgással vezeti le.


Most kb. ennyi jut eszembe.


Ennél azért sokkal több rétegű ez a dolog, nem csak egy karakter van az emberben. Lehet benned mondjuk van olyan, ami jól kijön az ő Kosával.


A Rák, mivel Víz elemű, a szintén Víz (Halak, Rák, Skorpió) illetve Föld (Bika, Szűz, Bak) eleműek illenek hozzá.

A Koshoz (Tűz elem) a tüzes (Kos, Oroszlán, Nyilas) és a levegős jegyek (Ikrek, Mérleg, Vízöntő) passzolnak.

Bár itt megjegyezném, hogy a saját jeggyel (neked a Rák), illetve a poláris pároddal (neked a Bak) kezdeni szerintem nagyon para. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2013. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy részletesen, kifejtve válaszoltatok. Hú... ez nem hangzik túl jól. Vannak kos ismerőseim, akikkel jól kijövök és volt már bak pasim is, de viszont vele nagyon nem jöttem ki. Kost nem tudom... Hát eléggé más mint én, az biztos... Majd meglátom később, hogy mi lesz.
2013. okt. 28. 18:04
 4/8 anonim válasza:

Hát hajrá! Ki kell próbálni, tanulni fogsz belőle.

A Rák lelkednek amúgy egy Bikát ajánlok :)

2013. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de hiszek valamennyire ebben. Nekem a szüleim pont fordítva vannak, anyukám kos és apukám rák. És mondjuk 24 éve boldog házasok. Az biztos, hogy két teljesen ellentétes személyiség, sok köztük a vita, de végeredményben sosem fajul komoly veszekedésig. És mindig támogatják egymást, ha arról van szó. Csak én érzékeny halakként néha a frászt kapom el tőlük :D
2013. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is egy bika jegyűt tudnék elképzelni magam mellé, de nem lehet pasikat válogatni csillagjegye alapján, különben soha nem találnék magamnak senkit. Egyébként ismertem ilyen felállásban egy párt, hát nagy szerelem volt, de nagyon csúnya vége lett.


Hát mindegy, legfeljebb tényleg jó tanulópénz lesz. :D

2013. okt. 28. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

MI RÁK-RÁK páros vagyunk ,már 25 éve:)Csak el lehet valahogy azért viselni egy Rák nőt is:)


Bár ,van benne igazság, amit az első írt...


Kos férfival még nem találkoztam,de szerintem se túl jól hangzik a jellemzése alapján...

2013. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dreigang ***** válasza:

Még több infót találsz, ha beütöd a google-ba: pl. Kos férfi Rák nő. Én is csak ezekből merítek, egy kevéske saját tapasztalattal vegyítve.

"jó tanulópénz lesz" ez valószínű lehet, hiszen ennek a kapcsolatnak (kvadrát) a nehézségeit emelik ki általában, akár csak fentebb, de minek fizetnél tanulópénzt?

Ha - Rák nőként pláne - a megérzéseidre hallgatsz, az lesz a biztos hosszú távon. Egy izgalmakkal és kihívásokkal teli kapcsolat is lehet pozitív, akár csak egy nyugisabb. Ha mégis negatív előjelű lenne, épp ebből tanulhatod meg értékelni az utóbbit.


Hinni benne (születési horoszkóp)? Ez egy több évezredes tapasztalati tudomány, tehát nem hit kérdése, persze ettől még lehet benne hinni is:-)


Ha valamennyire valós képet szeretnénk kapni párkapcsolati kilátásainkról, a napjegynél több adatot kell ismernünk, hiszen ha csak ez alapján pontos választ várnánk, az azt jelentené, hogy csupán tizenkét-féle embertípus létezne.

Vagyis, ha pl. itt valaki azt a választ adja, hogy Rák nőként most ünnepli a hetven éves házassági évfordulóját Kos férjével, és mindig tökéletes volt a harmónia, akkor pláne ismerni kellene a születési horoszkópjuk többi elemét, minimum az aszcendensüket, vagy pl. Rákként a Hold, Kosként a Mars helyzetét.

2013. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!