Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a szűz (lány) és...

Szerintetek a szűz (lány) és a rák (fiú) mennyire férnek meg egymással? És milyen hosszú időre bírnak megmaradni egymás mellett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem férnek meg egymás mellett. Max 2 hónap 22 nap. Kis szerencsével 3 hónap 5 nap, de ez már szélsőséges eset.
2011. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nagyon hosszú ideig!!!!!! Ezt nyugodtan merem állítani, mert nagyon jól tudom!!!!!
2011. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én szűz vagyok,a barátom meg rák és 3,5éve vagyunk együtt:)de szerintem ez nem mérvadó,úgyis kialakul:)
2011. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem illenek. Minden vízjegy passzol a földjegyhez!
2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

3,5 éve együtt vagytok és még Szűz vagy? :O

Az én csajom az első együttlét után már Bika :D

2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ez jó volt:Dtoltam neked egy zöldkezet:D
2011. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kiidegelik egymást, kivéve ha az egyiknek az érdekei azt diktálják, hogy erőn felül alkalmazkodjon. De ha ezt megunja, akkor válás...
2011. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ikrek fiúval jobban járnál.
2011. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki normálisan válaszolt!

Aki nem ideillő dologgal tud válaszolni az inkább lépjen tovább kérem szépen!Nem vagyok kíváncsi rájuk!

Csak mellesleg megjegyezném, hogy a szűz és a rák egy horoszkóp nem a nemi életemről van most szó!Köszönöm.

Igazából valamikor megférünk egymás mellett valamikor nem:S Éppen ezért lettem volna kíváncsi azokra az emberekre akik pont ezekben a jegyekben születtek, milyen tapasztalatuk van!

2011. máj. 21. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Kellemes párosítás. Mindketten nyugalomra vágynak, érzéseik egyformán takaréklángon égnek, legfontosabb számukra, hogy békés otthont teremtsenek, ahol mindenkinek van egy saját kis kuckója, elvonulhat, ha magányra vágyik, ha saját gondolataiba akar elmerülni. Mivel a Rák szívesen vezeti a háztartást, a Szűz pedig örömmel veszi, ha kiszolgálják, bizony gyakran megesik, hogy a Szűz asszonyka még évek múlva sem tudja, hogyan működik a mikró, vagy a konyhaszekrényben merre keresse a kistányért, a sótartót.Kapcsolatukra nem a lángoló szerelem, hanem a szemérmes, visszafogott szeretet jellemző. Bár mindketten másként közelítenek a dolgokhoz, a végeredmény mindkettőjüknél azonos, és ez a lényeg. Nem szeretik a sorsfordító eseményeket, akkor sem, ha a változás adott esetben a megszokottnál jobb irányba terelné az életüket. (Mindig beérik a kicsivel. A lottófőnyereményt kétségbeesve fogadnák, mert azzal felkeltenék az irigyek és a rosszakarók érdeklődését.) A hétköznapok egyhangúságát valójában biztonságként élik meg.
2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!