Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A párom szűz férfi oroszlán...

A párom szűz férfi oroszlán aszcendenssel, én oroszlán nő vagyok nyilas aszcendenssel. Valóban kizárt, hogy valaha megértsük egymást?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szóval te oroszlán nő vagy és a férjed meg szűz de szívesen beválalnál egy nyilas férfit Aha értelek. (*_÷)
2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Távgondolatolvasók válaszait nem kérem.

Ez nem válasz a kérdésemre.

2013. okt. 28. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Vedd el a szüzességét, hátha segít a kibékülésben.
2013. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Valóban kizárt, amíg hiszel ezekben az asztrológiai badarságokban.
2013. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csupán azt nem értem, hogy miért írják le minden ilyen kérdéshez, hogy butaság a horoszkóp. Aki nem hisz benne, legyen szives ne válaszoljon, köszönöm.
2013. okt. 28. 21:34
 6/16 anonim válasza:
Nem kizárt h valaha megértsétek egymást!!
2013. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. okt. 28. 21:42
 8/16 A kérdező kommentje:

Vagyis izé..

Én büszke vagyok, belőle pedig alig lehet kihúzni egy bókot. Folyton megalázom magam miatta, mégis ő jön azzal, hogy lusta vagyok. Minden konfliktus megvan köztünk, ami csak a két jegy közt lehetséges. Annyira nem akarok hinni benne, de a szívem legmélyén igazi vérbeli oroszlán vagyok, róla viszont csak a közeli, őszinte kapcsolataiban derül ki mennyire földhözragadt, rendszerető, csipkelődő, munkájára igényes, párkapcsolatában hideg szűz. A diszkóban a barátaival kiköpött tűz elemű.. ez tévesztett meg.

2013. okt. 28. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha te a horoszkóp alapján választasz párt magadnak, akkor igen, valóban kizárt.
2013. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7 éve ragaszkodom hozzá. Ragaszkodom ahhoz, hogy jól választottam. De annyira jellemző ránk, amit a párhoroszkópunk ír, kb. 80%-a igaz ránk. Annyira szeretem, de nagyon sokszor elbeszélünk egymás mellett, és semmiségeken kapunk össze. Már annyit engedtem neki, szerteszét cincálta a büszkeségemet.
2013. okt. 28. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!