Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen párkapcsolati viszony...

Milyen párkapcsolati viszony van a férfi RÁK és a nő NYILAS között?

Figyelt kérdés
Közös jellemzők stb

2013. okt. 28. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A nyilas nő, miután lenyilazta a rák férfit, kiszedi a páncéljából, megsüti és megeszi. Szóval nem a legjobb.
2013. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mennyire illenek össze?
2013. okt. 28. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha az a válasz, hogy semennyire, akkor mit csinálsz?

Vagy azt, hogy hosszútávú kapcsolatoknak kedved, de mégsem válik be, akkor mit csinálsz?

Na szerinted, miért nem hiszek a horoszkópokban?

2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dreigang ***** válasza:

Egy oldalon táblázatba foglalva olvastam a jegyek összeillőségéről nemek alapján is lebontva, és a százalékokat összeadva azt láttam, hogy a Rák férfi kb. 2/3 annyira (vagyis jóval kevésbé) esélyes párkapcsolatilag, mint az Oroszlán.

Megnyugtatásként: a valóságban ez csak akkor lenne valamennyire helytálló, ha vegytisztán tizenkét-féle embertípus létezne a földön. Vagyis ez (kérdésed is erre vonatkozik) egy típustáblázat, amely alapján a Rák-Nyilas egyezőséget (kb. 30%) még félig sem kell komolyan venni.

Az esélyeid tehát ennél lehetnek jóval magasabbak:-)

2013. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szuper kapcsolat lehet, ha valóban a férfi a rák, a nő a nyilas és nem fordítva. (Fordítva -rák nő+ nyilas férfi- az gáz.) De egy rák férfi azért mégis csak férfi, a nyilas nő, pedig teljesen más, mint egy nyilas férfi. Sok bennük a közös.


Egy idézet:

"Rák férfi és Nyilas nő


A Rák férfi és a Nyilas nő kapcsolata a csillagok áldását élvezi. A Nyilas csillagjegyébe született nő nagyon sok fájdalmat, vagy szerelmi csalódást élt át az életében. A hite a jóságban, és emberségben határtalan. Ha megismerkedik a Rákkal, aki beleszeret, hálát adhat érte Istennek, mert nagyon kedves lesz vele, tisztelni fogja, és elkényezteti, mint egy királylányt. Az összhang a Rák és a Nyilas között tökéletes lesz, úgy néz ki, hogy a Rák megfelel minden feltételnek, amit a Nyilas nő egy férfitól elvár. A kapcsolatban gondot okozhat a Rák eltúlzott spórolása, viszont később rájön, hogy a sok spórolás eredményeként a jövőben nagyon jól élhetnek, és a Rák óvatossága biztonságot nyújt neki. A Nyilas csillagjegyében született nő a természetétől fogva nagyon kíváncsi, a Rák pedig nagyon vonzza Őt a titkaival, hangulatával, és a szexepiljével. Lenyűgözi, hogy a Rák mindig képes egy új oldalát mutatni, és mindig megmondja a véleményét, ha valami nem tetszik neki, ráadásul még vicces, jóképű és érzékeny is. Viszont ami a legjobban vonzza benne, az a hűsége, és hogy bármilyen témáról képesek elbeszélgetni. A Nyilas csillagjegyében született nő nem bírja elviselni a hazug embereket, a Rák pedig nem az, őszinte, odaadó, és tudatosan sose ártana neki. Ez a férfi értékeli a Nyilas őszinteségét, nagylelkűségét, és a figyelmet, amit neki szentel. A szexuális életük tökéletesen működik, nagyon nagy a vonzalom köztük, és képesek egymást maximálisan kielégíteni. Főleg a biztonságérzet, és a bizalom köti össze őket, végre találtak valakit, akire minden helyzetben számíthatnak. A Rák biztos lehet benne, hogy a Nyilas őszinte hozzá, és nem kell a szavai mögött más jelentést keresni, és hamar megszokja a könnyedségét is. Ez a páros lassan meg tanulja harmonizálni a tűz, és víz elemeit, amit magukban hordoznak, és boldogok lesznek."

2013. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézus, segíts!
2013. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miben segítsek Miquel?
2013. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miben, miben?! Te olyan türelemmel és megértéssel viseled a rád mért megpróbáltatásokat. Felvértezhetnél engem némi toleranciával az emberi értetlenség elviselése érdekében.
2013. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Miquel gyermekem!

Én feláldoztam magam a bűneitekért. De ettől még az életetek nem fenékig tejfel. Egyiknek ez a problémája, másiknak az a kínja, és ha nincs segítségetek, nem kaptok választ valamire, vagy nincs senki aki együtt érez veletek, aki a kezeteket fogná, akkor kapaszkodóként az asztrológiába merültök. Ki-ki vérmérséklete szerint. Van aki elvakultan bűvöli a házak és jegyek ábráját, s ha nem érti, kérdez. Van aki csak trollkodni jön ide, nem tud érdemlegesen hozzászólni, de pótcselekvését letudta azzal, hogy beleszólt... :)

2013. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vazze, Jézus, ez az össz segítség, amit nyújtani tudsz? Én azt gondoltam, legalább még ez egyszer feláldozod magad értem. Nem kell mindannyiunkért, hiszen az ember eredendően bűnös, de én, aki végre megtaláltalak, hadd kérjek má’ egy kis protekciót! Emlékszel Husz Jánosra? Ő a te nevedet dicsőítve lépett a máglyára. Rajta már nem tudsz segíteni, neki nem tudod ezt meghálálni, de én, aki eddig nem hittem benned, csak most, miután megjelentél környezetemben, és bizonyságát adtad létezésednek, joggal várhatom, hogy még egyszer segíts. Magyarázd hát el helyettem, Uram, a tinilányoknak, hogy a horoszkóp legalább akkora butaság, mint világvége jóslatok. Azt is horoszkópkészítők jósolták meg, immáron 87-edszer, de eddig valahogy mindig kiderült, hogy elvétették a számolást. És ha egy ekkora volumenű eseményt nem tudnak behatárolni, hogyan is tudnák kiszámolni, hogy holmi nyilas, meg rák párzásából mi sül ki? (Itt jegyzem meg, ha esetleg tudsz valamit tenni világvége ügyben, akkor még az én életemben következzék be, hisz tudod, milyen az ember: dögöljön meg a szomszéd tehene is!)

Végezetül köszönöm neked, Uram, hogy éppen engem, a megveszekedett ateistát találtál méltónak arra, hogy nagyságodban megnyilvánulj előttem.

U.i.: Ha átbäszol, és nem teszed, amit mondtam, beköplek apádnak!

2013. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!