Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzelmi alapokon lévő "szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi alapokon lévő "szeretői viszony" heti 1-2 szex!?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 szex van valamikor csak 1 hét alatt,nem hiszem el,hogy ez neki elég..Nekem nem..Már azon gondolkodtam,hogy megkapja mástól..Hangsúlyozom,nem él együtt a feleségével!

22(L) és 40(F)



2013. febr. 26. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem laknak együtt?
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tuti megkapja mástól :) Btw, várom h 40 éves legyek, h fugázhassam a naiv huszonéveseket :D
2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normàlis esetben azaz ha egy veled egykorú huszonéves barátod lenne valószínûleg nem érné be heti egy kettõ együttléttel...de szerintem egy 40 éves férfinek nincs akkora szexuàlis étvàgya mint egy huszonévesnek....
2013. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csinos, jól szituált hölgy vagy és gondolod, akkor kitöltöm a hiányodat ;)
2013. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3! Ne haragudj nem jött be és nem igaz amit mondasz, végül is nem baj, majd megtudod. 40 fölött ugyan úgy kell a szex, sőt elég sok minden, nem csak az egyszerű, főleg naponta kell. Egyben igazad van Te egymás után többször bírod sőt, el lehet érni tovább is bírd.

Válasz: attól nem él a feleségével, még dughatnak. Ez amit írsz kevés mennyiségnek. N

2013. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet h neki ennyi elég. A párom 33 éves és van h több mint egy hétig hozzám sem ér. Már én is ki vagyok bukva.
2013. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma az étvágya...de így nem illetek össze! S nem korfüggő!
2013. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretői viszonyhoz ez ölég zsenge. Mi lesz később, amikor már egy "bejáratott" , nem rózsaszínködös kapcsolat lesz belőle?
2013. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben több volt?

Miért nem keresel másik pasit akit megszerethetsz?

Hol laksz kérdező?

:-)

2013. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!