Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Magyarországon melyik horoszkó...

Cintuskaa kérdése:

Magyarországon melyik horoszkópból van a legkevesebb? és melyikből a legtöbb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aszcendensnél a Halak és a Kos a legritkább, a leggyakoribb pedig a Szűz és a Mérleg. Ez a Föld tengelyferdeségéből adódik. A Nap- jegyek egyenletesen oszlanak el.
2013. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ez-meg-az ***** válasza:
még régebben egy oldalon azt olvastam h itt nálunk, a vízöntő a legritkább. a leggyakoribbra már nem emlékszem, de ha nagyon érdekel nézz utána, biztos találsz valami infót róla:d
2013. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem igazán találtam :) de köszönöm nektek.
2013. nov. 1. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szűz és Mérlegből valóban elég sok van. Viszont Bikákból talán még több, ezt egyszer a tévében hallottam egy asztrológustól. Főleg a fogantatás hónapjai miatt is ...
2013. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szűzből van a legtöbb, mert szinte mindenkinek a karácsonyi szünetben jön össze a kölök

ugyanis rengeteget számít hogy akkor szabi, nincs stressz a meló miatt, nem kell másnap korán kelni, ott a tenger idő (2hét) egymásra, majdnem mint egy nászút

logikus hogy ezért

2013. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legkevesebb a nem igaból van, a legtöbb az igazból.
2013. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áááá, fordítva!
2013. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kár, hogy erről nincs pontos adat, engem is érdekelne :) Mindenesetre, az aszcendenseket tekintve a Párom egy ritka ember, mert Halak az aszcendense :D
2013. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!