Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegy es oroszlán...

Kos csillagjegy es oroszlán aszcendens, kihez illik?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kos skorpió vagyok. Azt elmondhatom, hogy a szüzekkel érdekes mód elég jól működtek a dolgok, főleg testi téren. Oroszlán is volt, vele voltak súrlódások, de ha mindkét fél érett gondolkozású akkor mindent meg lehet beszélni.

Bikával döcögősen ment, inkább idegesített. Nyilasra örökké féltékeny voltam. Jelenleg egy skorpióval boldogítjuk egymást. :)

2013. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilashoz. :)
2013. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább ahhoz aki hajlandó elviselni téged :-))


Tűz jegyekből mindenképp tudsz válogatni tehát a kos-oroszlán-nyilas nagyon is megfelelő.

Aki a nyilast ajánlotta nagyon fején találta a szöget, talán az összes közül az a legjobb neked.

Nekem a szüleim oroszlánok, nagyon erőteljesek és elképzelni sem tudnám hogy ki lenne az a másik jegy szülötte aki bármelyiket is el tudná viselni.


A levegő jegyek közül válogathatsz még mint az ikrek vagy a mérleg de a vízöntőt kevésbé ajánlom.

Te mint tűz a levegővel gerjesztitek egymást szóval egy jó nagy szenvedélyes kaland lehet belőle vagy még annál is több.

Víz jegy semmiképpen,halak-rák-skorpióval kinyírjátok egymást.

És a föld sem nagyon ajánlott mert az csak kioltja a tüzet szóval a bak-bika-szűz hármasból a bika semmiképpen esetleg a szűz meg a bak de csak akkor ha van valami olyan aszcendense ami közelebb áll hozzád mint például az előző válaszadónál akinek a szűzhöz kizárólag azért lehet köze mert neki skorpió az aszcendense.

2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz, aki elnézi neked, hogy a horoszkópból akarod megtudni, hogy összeilletek-e?
2013. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
EGyik sem mert a kos elviselhetetlen.
2013. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
ha az oroszlán aszcendensed, akkor a deszcendensed vízöntő. - ez pont az oroszlánnal szemben van. ő a másik feled. a leginkább ő passzol tehát, de vannak még jó kombinációk - a deszcendensnél lévő Nap viszont a legjobb. pont a polaritás miatt
2018. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!