Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen az ikrek jegy nyilas...

Milyen az ikrek jegy nyilas aszcendenssel? Es ki illik hozza?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Húha, hát eléggé ellentmondásos személyiség lehet. Úgy értem, hogy önmagán belül... biztos sokszor van úgy, hogy nem tud dönteni, mert dolognak két egészen ellentétes megoldását is optimálisnak tartja. Nem így érzed, Kérdező? (Gondolom magadról kérdeztél, ugye?)

Szóval az ikrek és a nyilas annyira de annyira másmilyen, hogy ha pl két különálló személy közül egyik ikrek, másik nyilas, és mindkettő olyan, hogy a napjegy tulajdonságai nagyon jellemzőek rá, hát akkor azok nagyon nem szoktak tudni megegyezni, nagyon különbözőek. Aki az "ellentétek vonzzák egymást" elvet vallja, annak meggyőződése, hogy összeillik e két jegy. Meg hogy kiegészítik egymást... De valójában nem. Az ilyen kapcsolatban általában a nyilas szenved, az ikrek nem törekszik úgy a harmóniára, ő nem szenved, inkább meggyőzi mindenféléről a naiv nyilast. Amíg tudja persze. Az érdeklődésük és hobbijuk ami összetarthatja őket. Az életmódjuk, érzelmeik, céljaik nem...


Na de mi van, ha egy személyben van meg e két jegy? Fú hát nem tudom, szerintem önmagadban biztos sokszor gyötrődsz. Bár az is lehet, hogy kiegészíted önmagad, amolyan kis tökéletesség vagy. Elképzelhető, hogy az egyik jegy negatívumait visszafogja a másik jegy és fordítva? Mindenképp érdekes lehet, írhatnál, hogy hogy éled meg ezt!


Egyébként azt szokták mondani, hogy az aszcendens ellentéte illik az emberhez. Azaz nálad a nyilas ellentéte az ikrek, szóval lehet egy másik ikrekkel jönnél ki jól. Ebben én speciel kételkedem, mert nekem mérleg aszcendenssel a kosokkal kéne "illenem", de valahogy nem vonzódom a kosokhoz. Igaz nem is taszítanak, de inkább barátoknak, kollégáknak valók esetemben.

2013. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!