Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő Kos Aszcendenssel?

Halak nő Kos Aszcendenssel?

Figyelt kérdés

Mik a jellemzői? Melyek az előnyei, hátrányai ennek?

A neten keveset találtam erről a párosításról.



2013. nov. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
négy láb, hátul uszony, fejen szarvak. hátrány, hogy a horgászok inkább egy mesebeli sellőt szeretnének, ezért ha kifognak, tuti visszadobnak.
2013. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Előző Kommentelő!


Úgy látom nem fogtad fel a kérdésemet, amit a horoszkóp párosításról tettem fel, (nem biológiai párosításról).


Valamint azt se fogtad fel, hogy az asztrológia témakörben tettem fel a kérdést (nem a biológiánál).


Ha nem tudsz odaillő választ adni a kérdésre (és bármilyen más kérdésre az adott témában), jobb ha csöndben maradsz.


A leírt válaszod, csak téged minősít (negatív értelemben)!


SZÍVESEN....

2013. nov. 25. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A Halak nő alapjáraton család centrikus,érzékeny,az érzelmei vezérlik,igen gyakran vallásosak,jók a megérzései,hajlamos a kettöségekre,(család kontra egyedüllét),előítéletektől mentes,önfeláldozó,romantikus,szégyenlős.

Kos ac-vel viszont vehemensebb,akaratosabb.

Ezért nálad igen érdekes lehet ez a dolog(mármint te magad)mert egyfelől,kedves,beleérző másfelől helyből elutasító,kissé arrogáns lehetsz.A gyengébbek védelmezése,segítése fontos számodra.

Ami valószínűsíthető az az,hogy nem könnyen hozol döntéseket.Sokszor inkább sodródsz.

Láb fájás,és fej fájás valószínűsíthető nálad.

Könnyen menekülhetsz a valóság elől a képzelet világába,ezért drog,alkohol és egyébb függőségekre hajlamos vagy.Kitérő válaszokat adsz,egyrészt,hogy ne bánts meg másokat,másrészt nem szereted ha korlátozzák a szabadságodat.

2013. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!