Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miben különböznek a november...

Miben különböznek a november végi nyilas napjegyű emberek a decemberben születettektől?

Figyelt kérdés
nyilas, napjegy, horoszkóp, november, december, tulajdonságok

2013. aug. 6. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Például máskor van a születésnapjuk. Persze a neveltetésük is más, ha nem ugyan abba a családba születnek. Nagy esély van, hogy más a szemük, hajuk színe. És természetesen a nemük is különbözhet.
2013. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonságaikat, jellemüket illetően! Ez a kérdésből is kiderül... Aki nem ért a témához, az ne szemetelje tele az oldalt felesleges és értelmetlen kommentekkel!
2013. aug. 6. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy a november végiek nagyon rendesek, mármint a pasik, s eléggé irányíthatóak.

A decemberiek rettentő naívak, érzelmi intelligencia majdnem egyenlő a zéróval, olyanokkal is tudnak szemetek lenni, akik nekik semmi rosszat nem tettek.

2013. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Asztrológia mond tücsköt - bogarat. A valóságban a Nap dec 18. - tól, jan. 20 - ig van a Nyilasban. Így novemberi Nyilas (én is az volnék) nem is lehet. November 30. - tól Kígyótartó van dec. 18. -ig. Ezért rossz minden horoszkóp. (S nemcsak ezért).

Ez olyan,hogy mondjuk én szombati napon születtem, és erre azt mondanák, nem, nem, te csütörtökön születtél.

2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval teljesen egyetértek
2013. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!