Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyű pasi milyen...

Ikrek jegyű pasi milyen férjként éveken keresztül?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és eléggé jól kijövünk már régóta egy ikrek sráccal, egy hullámhosszon vagyunk. Vajon érdemes-e komolyabban is gondolkodnom vele kapcsolatosan vagy nem igazán :).

2013. nov. 26. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Én ikrek jegyű vagyok, de még egy napig sem voltam férj, nemhogy éveken keresztül.
2013. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
ha a horoszkop alapjan akarsz ferjet valasztani, a tortenetben csak egy valakit sajnalok: a leendo ferjet, hogy ilyen buta felesege lesz...
2013. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
google a barátod. Ikrek jellemzése :)
2013. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Grielean ***** válasza:
46%

Javaslom, hogy semmiképp se a horoszkóp alapján döntsd el, hogy szeretnél-e vele élni, vagy sem!

Én személy szerint két ikrek férfit ismerek. Mindketten évtizedes házasságban a hűség mintapéldái lehetnének, noha az egyik legalapvetőbb, amit minden ikrek jellemzés említ, hogy a leghűtlenebb az ikrek férfi -.-

2013. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ikrek alaptermészete általában játékos, vidám és gyors (felfogásban is, de ez,ha gyakorolja magát valamiben jól érvényesül, pl. hangszeren virtuózitásban) (Kocsis Zoltán:) Mercurius az uralkodó bolygó. Ha szeretitek egymást érdemes komolyan gondolkodni:) Nem baj, ha te lassúbb vagy, az ellentétek vonzzák egymást.
2013. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Az életét a horoszkópra alapozó csaj milyen feleségként éveken keresztül?
2013. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Szereti a kalandokat.
2013. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
az ikrek férfiak minden pillanatukban zseniálisak
2013. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Az exedra biztos ikrek!
2013. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Macungo válasza:
54%

Nekem a nagy szerelmem ikrek volt és egy cseppet sem hűséges és megbízható..


Nagy csalódás volt, de azért nem biztos, hogy ez nem jellem beli probléma volt inkább, mint születésbeli rendeltetés..

2013. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!