Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel kb 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Esztíí kérdése:

Van egy pasi akivel kb 2 hete ismerkedtem meg a bátyámon keresztül. De viszont a bátyám érezteti velem nem viselné el hogy találkozgassak vele. Mit tegyek? A bátyám elég fura ember.

Figyelt kérdés
Ez a pasi nagyon rendes és nagyon jól megértem vele magam.IGAZ nem ismerem jól.De ha nem is hagyják,hogy meg ismerjem akkor mit tegyek?
2012. júl. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem az ne ma bátyád dolga,hogy kivel találkozgacc
2012. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ténlyeg egy nehéz ügy.:// Próbáld megbeszélni a báttyáddal hogy te igenis szeretnéd őt megismerni és hogy ezt ő miért gátolja.. ha mond valami érthető indokot akkor gondolkozz el rajta hátha van benne igazság de viszont ha nem akkor nyugottam találkozz vele beszélgessetek stb.. A báttyád nem tud túl sokáig haragudni miatta hiszen egy házba laktok gondolom és nemtudjátok egymást elkerülni. Szerintem ne hagyd elúszni ezt a lehetőséget...))
2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném.Mikor itt volt akkor elvileg mondta a bátyámnak hogy szeretne velem jobban ismerkedni.De erre bátyám semmit nem mondott nekem sem mondott róla semmi olyat.De tudom olyan fura lenne hogy vele mászkálgatok stb.. Egyértelműen azt sem tudom mi lesz..
2012. júl. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!