Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak, ti is jártatok már...

Halak, ti is jártatok már úgy, hogy egy nagy szerelmetek elvesztése után (lent)?

Figyelt kérdés
Kb. egy évig teljesen kész voltatok? hogy a régi önmagatok eltűnt, és nem is tudtatok vele kapcsolatba lépni, és szenvedtetek, mint állat, nem találtatok nyugalmat, holott azt a valakit tulajdonképpen már el is felejtettétek?

2013. nov. 27. 23:53
1 2
 1/12 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

Ja, pedig 3 másodpercen belül elfelejtettem. Mit is? Ah, mindegy.

üdv, egy aranyhal

2013. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
birom, ha valaki unatkozik, és hülyeségeket kommentel egy csoportba, ahova amúgy nem járna ;)
2013. nov. 27. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen jegyű volt az illető?

Sztem halhoz a szűz jegyűek illenek leginkább

2013. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan valakit "keresni", aki jobban

illik hozzád

2013. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a teljes horoszkópot ugyan nem írom le, de annyit elárulhatok, hogy az én esetemben az illető aljegye halak volt. sőt, azt tapasztaltam, hogy ilyet tényleg csak halak jegyű/aljegyű ember tud belőlem kiváltani. én ezen a dolgom már rég túl vagyok, de egy halak ismerősömmel épp nemrég futottam össze, aki pont ezen megy keresztül. az ő volt párjának a csillagjegyeit nem tudom. de tudom min megy keresztül. az egész teste törékeny lett, a szemei zavarodottak, és a régi önmagáról teljesen megfeledkezett, fel se tudja idézni. és azt is tudom, hogy (rajtam) kívül nem is érti meg a helyzetét senki. próbálok rájönni, hogy miért történik ez a halakkal. több csillagjegynél előfordulnak "tipikus" esetek.
2013. nov. 28. 00:06
 6/12 A kérdező kommentje:
ja, és nála már lassan 1 éve ez a helyzet. látni rajta, hogy megszólalni se akar, vagy ha igen, csakhalkan. ha nem muszaj, nem is mozog. mindezt azért, mert annyira fáj a lelke, hogy csak úgy tudja azt a picinyke valamit, ami megmaradt saját magából, egyben, helybentartani, hogyha tulajdonképpen szinte szó szerint mozdulatlan, mert egyébként rögtön jön a szétesés
2013. nov. 28. 00:08
 7/12 Szecsői Tibor ***** válasza:
Ó, ne aggódj, rendszeresen járok ide hülyeségeket kommentelni ;). Elszomorítónak tartom, hogy még a 21. században is ennyien hisznek az asztrológiában. Kétségtelen, nagyon rossz egy ilyen helyzet, megviseli az embert, de semmi köze egy nem működő rendszerhez.
2013. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen fajta vagy. Ha mindenevő (kárász, ponty) akkor vigyázz a ragadozó halakkal (csuka, süllő) mert annyit esznek, ahány kilót nyomnak. Ha ragadozó vagy, akkor kifoglak, és biztos hogy kisütlek. Persze ha a Tiszába vagy.
2013. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
itt csak az a szomorú, hogy aki nem asztrológiapárti, feleslegesen jár ide unalmaskodni :) nem a természettudományi v tudom is én milyen kategóriához írtam a kérdést, hanem ezotéria/horoszkóp. tényleg nem tudom magamra venni a hülye kommenteket, mert ha valaki ennyire unatkozik, hogy ahelyett, hogy kirázza, egy olyan kategóriában unalmaskodik, amiben nem hisz, ott nagyobb a gond, mint "nálam, aki hisz a horoszkópban".
2013. nov. 28. 09:07
 10/12 Szecsői Tibor ***** válasza:

De gondolom, ha valaki hasonló nézeten van, mint te, és olyan jellegű kommentet ír, akkor az automatikusan nem unatkozik, holott pont ugyanannyi időbe telik az is. Én legalább nem kérek pénzt az "unalmaskodásomért", illetve erre kb 10 másodpercet szántam, míg egyesek erre építik az életüket.

Egyébként a reakciód alapján pont, hogy magadra vetted, pedig nem kellett volna, semmi személyes nem volt a megjegyzésemben.

2013. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!