Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy rák férfi képes lehet...

Egy rák férfi képes lehet feladni a több éves kapcsolatát? Esetleg hosszú távon tudna párhuzamos, titkos életet élni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
a "rák" jegyűekre jellemző, hogy eléggé családcentrikusak.. úgyhogy általában nézbe (kivétel persze van): 1.nem 2.nem
2013. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Még ha egy asztrológust kérdezel, ő is azt fogja mondani, hogy nem feltétlenül ezen múlik, a napjegy csak a horoszkóp egy eleme és nem is biztos, hogy ez a legmeghatározóbb. Tehát vagy igen, vagy nem. Nem ezen múlik. Én ismertem Rák pasit, aki tíz év után vált el, meg olyat is, aki csalta a feleségét hosszú távon. Ennyit az általánosítgatásokról.
2013. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
A férjem rák, kizártnak tartom.
2013. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
igeen, dönts ez alapján, jó ötlet!
2013. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem horoszkóptól függ.
2013. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom mire való a horoszkóp.
2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Téges sem az eszedért szeretnek.
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Téged
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen:

Ismerek egy férfit, aki rák. Két kamasz gyereke is van. Nem tudott békességben élni a feleségével, így mindenféle családcentrikusságos duma ellenére elvált és keresi az igazit. Tehát nem ragaszkodott a többéves kapcsolatához. A gyerekeit azért szereti. De neki teljesen természetes a válás és hogy más nőt keres a felesége után. Ráadásul nem is egy harmadik miatt vált.


Apám is egy rák férfi, és ő is feladta, pedig már én is itt voltam nekik...

Apámnak volt titkos élete, mert már elege volt anyámból és máshol vigasztalódott. Gondolom gyötrődött sokáig a váláson, azért nem lépte meg az új nő megjelenése előtt.

Aztán mikor lebukott, anyám csak őt (apámat) okolta. Bedumálta magának és mindenkinek, hogy apám megcsalja, így elváltak. De belátható, hogy a valódi válóok anyám viselkedése volt. Nem szerette úgy apámat, ahogy kellett volna. hiába, ő is egy rák (nő), és a rákok általában mindent inkább csak mástól várnak el. Úgy pedig ne várjon senki szeretet, hogy nem tud ő maga is adni...


A harmadik eset:

Anyám, igaz ő rák nő. A későbbi élettársával is csak úgy volt szerintem, hogy legyen valakivel. Közben meg simán elfogadta más pasik udvarlását. Részleteket nem tudok, csak néhány titkos papírt/virágot láttam...


Nem kell tehát félteni a rákokat! Ha vannak is elveik, vagy családcentrikusság, amit normálisnak tartanának, nem elég erősek ahhoz, hogy tudatosan kiálljanak mellette, ezzel együtt valaki mellett.


Szerintem az az alap, hogy jól működjön a kapcsolat. Akkor nem lesz párhuzamos titkos élet. De ez igazából akármelyik jegyre igaz!

Ha nem működik, akkor azt meg érzed, akkor nem hiába aggódsz.

Rák esetén azért húzodhat titokban és sokáig a párhuzam, mert nem elég erős kimondani, hogy vége, pedig vége. Ezért igen nagy aljasságokba sodródhatik bele.

2013. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó.

Van olyan Rák ismerősöm aki nem igazából tud komoly kapcsolatot kialakítani(múltban él,mindig az előzőről ábrándozik,ezzel elszúrja a jelenlegit),

de van olyan is aki mindent megtenne a családjáért(nem tartana szeretőt,mindent meg tesz h boldogok legyenek)meg szerintem a lelkével sem tudna elszámolni magának. A horoszkóp többi részétől is függ.

2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!