Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért jó egy kapcsolat hosszú...

Miért jó egy kapcsolat hosszú távon Bak férfi és Nyilas nő között?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
mért... jó?
2013. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a többi kedves válaszolóra. Az első nem tudom, hogy mit szeretett volna mondani.
2013. nov. 7. 18:28
 3/14 anonim válasza:
87%

Nem jó...sz.r!!!

Nyilas nőként 4 évig voltam együtt egy bak férfival. Mindent megkaptam amit akartam, elhalmozott minden jóval.

Viszont a társaságot nem szerette, nehezen lehetett kirángatni a 4 fal közül. Otthonülő típus, ami a nyilasról nem mondható el.

A végén ott tartottunk, hogy egy papucs lett belőle...nem, nem is papucs volt, inkább csak bojtocska rajta.

Nem tudtunk veszekedni, vitázni. Ha valamiben nem értett egyet velem, nem mondta el a saját véleményét, hanem inkább csak bólogatott, hogy akkor legyen az amit én akarok.

Nagyon csúnya vége lett a kapcsolatunknak.

2013. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bak nő nyilas férfiről tudok beszámolni. Nagy szerelem volt, de nem jó kapcsolat. Semmi sem működött gyakorlatilag a szexen kívül, sokáig nem is bírtuk.
2013. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ez-meg-az ***** válasza:
81%
Anyagilag nyerő páros, de egyébként egyáltalán nem. Mondd, ki mondta neked h jó ez a kapcsolat?
2013. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
Elmondaná nekem valaki hogy mi a franc köze van ennek egy KAPCSOLATHOZ?És mivan akkor ha csillagjegynek megfelelő de amúgy egy nagy se*gfej? akkpr mitcsinálsz?Örülsz hogy van mert hogy "jaaaj ő vízöntő"?
2013. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mi köze van ehhez az a horoszkópnak, attól, hogy Nyilas nő vagy és a párod Bak férfi simán lehet hosszútávú a kapcsolatotok. )
2013. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyilas lévén olykor férfiasnak tartom a Bak pasit és igen, van amikor jó anyagi helyzetben van. Viszont alig érzek benne érzelmeket, odaadást, csak darabosságot és ridegséget, ugyanakkor valóban alig lehet elmozdítani a helyéről.

A ridegséget bak nő ismerőseimet is látom, főleg amióta kismamák ... Elnézést kérek azoktól, akikre ez nem vonatkozik, nekem, eddig csak ilyen tapasztalatim voltak.

Köszönöm a válaszokat, kíváncsi vagyok a többiekére.

2013. nov. 8. 08:21
 9/14 ez-meg-az ***** válasza:
78%
Hát igen, a bakok nagyon pesszimisták, gyakran esnek depresszióba. elég maguknak valóak, nem szeretnek kimozdulni, ridegek, amint mondtad. egy társaságban észre sem lehet venni őket, ők inkább a "megfigyelők". de aki azt hiszi h ez miatt ki lehet őket használni, az téved.
2013. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mint ahogy az is téved, aki azt képzeli, hogy a tőlünk több millió fényévnyire keringő izzó gázgömböknek bármi közük van a mi életünkhöz. És azok is, akik szerint csak 12 féle ember létezik a világon.
2013. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!