Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió hölgy, mit szólnál ha?

Skorpió hölgy, mit szólnál ha?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezném, ismerkednél-e velem?

A viccet félretéve örömmel megismernék egy skorpió hölgyet, (komoly kapcsolat céljából, melynek barátság a kezdete) aki képes megérteni és érzékeny, érzéki, és hűséges társa tudna lenni egy halak férfinek.

Azért a skorpió a lényeg, mert egyszerűen úgy tapasztaltam, hogy igazán csak egy skorpió nő tudott elfogadni életemben úgy, ahogy vagyok és számomra ők azok, akikkel le tudnék élni egy életet:) 23/F



2013. dec. 19. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kisugárzásodtól függene, hogy hogy reagál. Én majdnem skorpió vagyok + az aszcendensem is az, szerintem először kimért lennék veled.:D
2013. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan egy hülye horoszkóp miatt csak skorpiókkal ismerkedsz?? o.O Ez a világ megérett a pusztulásra ...
2013. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindegy milyen, ha nő és hozzám szólt, már nyerő ügy
2013. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A skorpió nőknek farkuk is van?
2013. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
tudtad, hogy amúgy a horoszkópi leírás alapján a skorpió pont nem hűséges? tapasztalat...én sem vagyok az...ill nem voltam hűséges tipus, csak ha nagyon nagyon nagyon tisztelek és szeretek valakit...de még akkor is erőfeszítés néha...
2013. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel lejöttem már a fáról, ezért magasról letojom, hogy milyen a horoszkópja!
2013. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom, hogy nem hűséges, akkor ok, utálom a skorpió nőket, most jobb?
2013. dec. 20. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálam alap, hogy tisztelem a körülöttem lévőket, és nagyrészt azt is kapom vissza. Úgy látom nem akar senki ismerkedni, úgyhogy akkor hagyjuk az egészet a fenébe, na sziasztok!
2013. dec. 20. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen a horoszkópja? Ha normális barátnő kell, menj el valahova. Könyvtár, videótéka, zenebolt (én itt ismerkedtem meg). Nem számít, hogy a csillagok állása mit mond. Az semmit sem dönthet el helyetted.
2013. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így van, egyedül a cigányvajda szava nagyobb a sajátunkénál.
2013. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!