Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy skorpió hölgy vagyok...

Egy skorpió hölgy vagyok ikrek aszcendessel A párom skorpió férfi, skorpió aszcendenssel. A párom skorpió babákat szeretne . Félek belemenni. Belegondolni is ilyesztő. Bevállalható egy skorpió baba?

Figyelt kérdés
A párom egy elég erős jellem... :) én vagyok az aki sokkal simulékonyabb az ikrek aszcendens miatt, viszont, ha vitázunk, akkor meg tányércsapkodós. Be lehet vállalni egy ilyen erős jegyek mellé még 1 vagy 2 kis skorpiós gyermeket?:) Tapasztalatokat várok, akik ugyanilyen családban nőttek fel, vagy hasonló családot terveztek, és bejött, és működik, illetve nem jött be, és miért nem működött.
2010. febr. 19. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

...kár ilyet eltervezni, a baba úgyis akkor fogan meg, amikor ő akar.

Mondjuk én nem vagyok valami nagy horoszkópmániás, nem igazán hiszek ebben. Nagyon sok minden nevelés kérdése, persze van egy alaptermészet, de ez nem horoszkópfüggő.

2010. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Annyira felesleges ilyeneken agyalni.
2010. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ha naptár módszerrel védekeztek akkor belehet lőni a babát, de nem a horoszkóp számít, meg az asszendensek, hanem tényleg a nevelés és a szülői odafigyelésen múlik a gyermek személyisége!!

2010. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én állandóan azt mondogattam, hogy mindegy, hogy milyen lesz a baba, csak skorpió ne legyen, mert van több ismerősöm is, akik sporpiók, és bár szeretem őket, de sokszor elviselhetetlenek.Erre milyen a sors, skorpió lányom született! De meg kell mondjam, teljesen más mint amire számítottam. Simulékony, érzékeny, nagyon szelíd, fegyelmezett. Felfedezem benne a skorpió jegyeket, de teljesen finom formában. Én bika vagyok, skorpió aszcendenssel, a férjem ikrek, bika aszcendenssel. A Lányunk a bika minden szelidségét ötvözi a skorpió öntudatosságával. Szóval csak azt akarom mondani, hogy teljesen mindegy milyen jegyben születik, a domináns úgyis a gének. Meg amúgy is elég kicsi az esély, hogy pont akkor foganjon meg a baba amikor szeretnéd, bár volt olyan ismerősöm aki oroszlán gyerekeket akart és mindháromszor elsőre, a tervezett időben megfogant.
2010. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is skorpió vagyok tesóm is az, és hát sosem jöttünk ki annyira egymással... tűz és víz vagyunk. (Szüleink nem skorpiók):) általában nem egyezik a véleményünk és mivel mindkettőnk határozott jellem... ezért sokat vitázunk, nehéz egy fedél alatt vele, másképp gondolkodunk a háztartásról, más dolgok fontosak nekünk. Ja amúgy lányok vagyunk mindketten, és csak egy év van köztünk :)Mindkettőnknek szűz jegyű pasija van :)a skorpióhoz csak a szűz jegyűeknek van türelmük :)ez a tapasztalatunk
2010. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Jesszusom...ez kész:D:D:D
2010. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nincs tapasztalatom, de skorpió vagyok (lány) : nem tudom miért írnak mindig rosszakat a skorpiókról. Szerintem nem feltétlenül lenne a baba "elviselhetetlen", ja igen nevelésen is sok múlik. Én pl. szerintem nagyon is elviselhető vagyok, és sok mindent eltűrök, könnyen megbocsátok, nehezen haragszok meg. Szóval egy áldott teremtés vagyok :P (nekem mondták, nem én találtam ki). Amúgy anyukám egy idegbeteg vízöntő:D Nem tudom hogy lettem ilyen. Bocs ha nem a kérdésre válaszoltam, csak meg akartam védeni a skorpiók becsületét:D
2010. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!