Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen azonos jegyű sikeres...

Milyen azonos jegyű sikeres párkapcsolatokról/házasságokról tudtok? Biztos, hogy van egy pár. Vajon miért működnek ezek jól?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a horoszkóp egy faszsáááág
2013. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 baldwin13 ***** válasza:
55%
Véleményem szerint a sikeres párkapcsolat titka, hogy az ÉN tudat a sor végére kerül és felvátsa a MI.
2013. dec. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elfelejted az EZO-tv f4szságait akkor teljesen mind1,hogy ki milyen jegyű.
2013. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Ja, hogy sikeres? Akkor csak OFF-ként, mert ez sikertelen:

Rák-rák. Veszekedtek, különmentek a gyerek léte ellenére, majd el is váltak, és azóta is gyűlölik egymást, a gyerek pedig élheti szomorú életét igazi család nélkül.)

2013. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm szépen. Ez az egyik olyan eset, amit nem értek: hiszen annyira érzelmesek mindketten, maximális szeretetben élhetnének. Sajnos ismerek pont egy ilyen szétment házasságot.
2013. dec. 29. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

(Már hogy milyen szétment házasságot ismersz? Rák-rák, jól értem?

Hát igen, érzelmesek, de ez nem egyenlő azzal, hogy képesek hosszútávon békében együtt élni.

Szerintem a jó házasság vagy kapcsolat titka, hogy mindkét fél ismeri önmagát és a másikat is elég jól, elfogadják a másikat úgy ahogy, megegyeznek a céljaik, és mivel majdhogynem garantált, hogy nem egyeznek mindenben, így kompromisszumképesnek is kell lenni. Ez csillagjegytől független. Az már egy következő téma, hogy melyik csillagjegy képes az előbbiekre, főleg a kompromisszumkötésre...

Látod a rák pont nem ilyen! Amelyik sokat tapasztalt vagy sok nehézségen ment át, arra nem vonatkozik, de úgy a többségükre igen. Nem hajlandók semmiben engedni, mindig elvárják, hogy hozzájuk alkalmazkodjanak, főleg ha rák nőről van szó. Kivülállók számára látszólag csendesek, szerények, de valójában megsértődnek, és zsarnokká válnak, ha nem ők irányítanak mindent. Egy alkalmazkodó pár is sokat nyel mellettük. Egy nem alkalmazkodó pedig nem bírja. Így lehetséges, hogy ha épp két ilyen valódi rák találkozik össze, akkor az nem működik általában.)


És hogy melyik azonos jegyű pároknál működik? Nem tudom. Általában nem is érzem jónak az azonos csillagjegyű párt, de ez egyéni szoc. problémám. :)

Egyébként a mérleg-mérleg párosokra tippelnék, de ez csak tipp.

2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat. A Rák-ról ezt annyira nem tudtam, viszont sajnos már én is tapasztaltam azt, hogy mindig ő kell irányitson és nagyon furcsa reakciói vannak, ha mégsem. Ilyenek viszont a Halak és Skorpió nők is ...

A Halak-Halak, Bak-Bak és valóban Mérleg-Mérleg párositást láttam eddig tartós kapcsolként és házasságként és elég jól megértik egymást. Kicsit újdonság számomra a Bika-Bika és Oroszlán párositás is, elég sok tolerancia kell egymás felé, úgy gondolom :P.

Ritkább a Nyilas-Nyilas, Vizöntő-Vizöntő párositás, de meg lehet próbálni, szintén sok türelemmel és kommunikációval. Egyelőre ezeket tapasztaltam :).

2014. jan. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!