Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek volt sikeres a szerelmi...

Tímea Rubina Fernand kérdése:

Kinek volt sikeres a szerelmi kötés? Aki otthon csinálta, és sikeres volt, arra is vonatkozik a kérdésem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a vonzás törvényét használtam és mûködött.Nézz utána mert ez segít.Ha kell még info akkor kérlek irj priviben.
2013. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
én majdnem 2 évig áskálódtam a témában, kipróbáltam saját kötést, híresebb mágusokat, kis hazánkon kívül külföldiekkel is beszéltem és azt kell, hogy mondjam, ha létezik is bármiféle sikeres szerelmi mágia, azt valahol egy eldugott afrikai faluban fogod megtalálni, neten keresgélve nem... viszont az előttem szólóval teljesen egyetértek, nem oldódik meg ugyan minden varázsütésre, mint a mesékben, de eddig bármilyen sikert értem is el ezen a területen, azt a vonzás törvényének köszönhetem... ha bővebben érdekel a történetem, írj privit
2013. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:
89%
Igen, a vonzás törvénye jó. Kínai taoista tanításokat tartalmaz, a nyugati ember számára is érthető módon. Ha mindenképp szerelmi mágiával akarsz foglalkozni, szánj 5-10 évet a spirituális fejlődésedre. Illetve csak akkor, ha sikereket is szeretnél elérni. Meditációk és jóga minden nap, több óráig, és rengeteg olvasás, kezdd Franz Bardonnal. Aztán gondolkozhatsz ilyeneket.
2013. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!