Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő, mérleg férfi?...

Skorpió nő, mérleg férfi? Milyen párost alkotnak? Tapasztalatokat kérnëk.

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszoljon akit szintén érdekel ez a téma.
2013. dec. 23. 18:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
A skorpió feláll a mérlegre, a mérleg pedig kijelzi, hogy milyen nehéz a skorpió.
2013. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jót
2013. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

A skorpió szereti gerjeszteni a konfliktusokat, míg a mérleg szereti eltusolni a dolgokat. Skorpió birtokló szeretetet nyújt, ha ezt a mérleg elfogadja, elég jó párost alkothatnak, persze kisebb-nagyobb veszekedések/viták közepette. Erősen vonzódhatnak egymáshoz szexuálisan. A mérleg nem szereti a mély érzelmeket, egy idő után ráun, vagy megrémisztí. A skorpió szeret vájkálni a dolgokban.


De ha leküzdik egymás hülyeséget, tényleg jó páros lehet.:)

2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy itt ebbe a kategóriába járnak olyan emberek, akik egyáltalán tudják a saját ill. párjuk horoszkópját, vagy ha tudják is, egyáltalán levonják a következtetéseket? Ez már nagyon ezo téma.
2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ismertem ilyen párost. A skorpió kedvenc szabadidős tevékenysége a mérleg szúrkálása volt, ennek hatására a mérleg pedig kibillent, egészen egy másik nő karjaiig. Szakítottak.

Ettől ti még lazán lehettek boldogok!

2013. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ahogy 79%-os írja. Ms. Ezokirálynő! :)


Nem tudom, nekem most a főnököm egy skorpió nő, de fura kicsit nekem. Érzelmes, de olyan sunyi valamennyire. Én földjegyű vagyok, stabilabb, állhatatosabb. A mérlegek szerintem szeretik a mély érzelmeket, akiket én ismerek, mind nagyon ragaszkodó lány, srácban is. Hűségesek és konfliktuskerülők valóban. A skorpió valóban feszültségek közepette érzi jól magát, meg olyan bosszúálló típus.

2013. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szüleim ilyen pár, szerintem nem rossz páros. Anyukám a Skorpió, kettőjük közül ő a nyugodtabb, a megértőbb, megbocsátóbb, türelmesebb, a stabilabb lelkileg, apukám a Mérleg, ő ingadozóbb lelkivilágú, nem igazán tud megbocsátani, akaratosabb, birtoklóbb. Mindketten mély érzelemvilágúak.
2013. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, még annyi, hogy nálunk anyukám nagyon konfliktuskerülő, apukám viszont sokszor szereti a feszültséget.
2013. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 piriiiiii ***** válasza:
Uh, azt olvastam, hogy meleg férfi.
2013. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, főleg azoknak, akik a kérdésre válaszoltak.


Kedves 4. válaszoló, hogy miből gondolom? Csak olvasd végig a válaszokat, illetve nagyon sokan itt tesznek fel ilyen kérdést. Megkérdeztem ami érdekel. Aki tud válaszolni, annak köszönöm, aki nem, vagy hülyeségnek tartja az meg mi a fenének ír mint pl az első válaszoló? Én sem írkálok mások kérdéseihez cinikus baromságokat. :)


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok! :)

2013. dec. 23. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!