Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy jós nekem hazudott a...

Egy jós nekem hazudott a jóslásnál még 2012-ben. Akkor feljelenthetem szélhámosság miatt?

Figyelt kérdés

Még 2012 végén elmentem egy jóshoz, hogy jósoltassak 2013-ra! Annyi hülyeséget mondott és semmi nem vált be!

Azt mondta a lehetőségek éve lesz 2013, közben nem történt semmi. Azt mondta a pénzzel egy jó hosszú ideig nem lesz baj, s közben egész végig csak azzal volt baj!

Most becsapott, akkor beperelhetem? Szélhámos hazudott és elvett tőlem jó sok pénzt.



2014. jan. 5. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lehetőség nem jelenti azt, hogy történik is valami, pont attól lehetőség. Nem jött be. A pénzzel mindíg baj van, ezt mindenki tudja, valószínűleg úgy értette, hogy nem lesz pénzed, ezért baj sem lesz vele. Volt még más is amit félreértettél?
2014. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!