Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az Oroszlán...

Mit gondoltok az Oroszlán (nő) jegyről?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatotok van velük? (ha van)

2014. jan. 10. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Temperamentumosak, pörgősek, éles eszűek, nagy lelkűek, gondoskodóak, nagyon jó anyák, igazi anyaoroszlánok! :-) Jó a közelükben lenni, tele vannak energiával.


Néha kicsit túlpörögnek és akkor fárasztóak, de rosszat nem nagyon tudok mondani róluk.


Talán azt, hogy hiúak, mérsékelten egoisták. Ezen kívül könnyen elunják magukat, folyton csinálniuk kell valamit, mert képtelen a seggükön ülni, de szerintem alapból ez egy jó jegy.


Persze ez általánosítás, nyilván nem mindenkire igaz, csak akiket én ismerek. :-)

2014. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Pörgős, temperamentumos. Érted, mert oroszlán, tehát szelíd nem lehet, csak vad, temperamentumos, hiszen oroszlán. Érthető, nem?

Van bazi messze pár csillag, amit mit itt a Földön képzeletben oroszlán alakúnak (?) kötöttünk össze, ilyen 36, 160, 250 fényévnyire vannak a Földtől a csillagjai (így egymással sincsenek nagy kapcsolatban).

Nos mikor a Nap ebben állt látszólag (látszólag sem, mert nem ott áll a Nap, amit az asztrológusok mondanak) mikor született valaki, akkor emiatt az vad meg temperamentumos meg minden. Világos.

2014. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Baxod fogd mar fel h ez a hokoszkop hueség! te vagy a tegnapi skorpios tudom
2014. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 *Nekomimi* ***** válasza:
87%

Édesanyám oroszlán.

Az egyik legkedvesebb ember akit valaha ismertem. Vicces, szórakoztató, odaadó, a legjobb anya a világon. Nagyon okos, intelligens... Igaz néha összeveszünk, de mivel én bika vagyok, így nem is csoda. :D

2014. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
45%
Förtelmes!
2014. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3: hát nem ba..om meg, mert nem én vagyok. Abban hiszek, amiben akarok. Mi a csodáért olvasol olyan kategóriát, amiben nem vagy jártas/érdekelt? Nem kell ide írni.


Köszönöm az eddigi válaszokat. :) kíváncsi vagyok, mit gondolnak mások (én is oroszlán vagyok).

2014. jan. 10. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Mindenki csodálja, olyan, mint egy igazi királynő :). Mindig jól néz ki, nagyon híú és másoknak is sokszor méregeti a külsejét. Mindezek mellett nekem Nyilasként bejön, egy hullámhosszon vagyunk sokszor.

Ami egy kicsit bizonytalanná tesz nála az az, hogy mindenkiről folyton érdeklődik és akár intim titkokat is könnyen megtud és hát finoman szólva nem az egyik legdiszkrétebb jegyű nő :P, viszont ha látja, hogy valaki tartja a távolságot vele egy kicsit, akkor ezt megérti és nem erőszakoskodik.

Mindig szeret a középpontban lenni, még fotókon is és kivívja magának sokszor a tiszteletet.

2014. jan. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Közülük kerülnek ki a legbeképzeltebb emberek. És rendkívül hisztisek tudnak lenni, ha irigyek valakire vagy valamire...

Kerülendő típus.

2014. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 oroszlán jegyű nőt ismerek közelebbről. Egyik sem beképzelt, hisztis, gőgös. Sőt, még ők a legszelidebb emberek, akikkel valaha találkoztam. Az egyik a tesóm barátnője. Semmiért nem mer szólni, a hangját még sosem emelte fel. Nem várja el, hogy királynőként viselkedjen vele a bátyám, még ő az aki lesi minden kívánságát és kiszolgálja.

A másik kettőre is ez vonatkozik.


Volt egy oroszlán pasi osztálytársam, ő még sokszor el is sírta magát.


Ha már valaki a horoszkópra hagyatkozik, akkor legalább annyi esze legyen, hogy nem csak a napjegyet veszi figyelembe. Hülyeség beskatulyázni és ismeretlenül elítélni másokat.

2014. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is oroszlán vagyok. személy szerint én tényleg pörgős vagyok nem szeretem az unalmas dolgokat. Szeretek a középpontba lenni :D a barátaim viccesnek tartanak és szerintem nem lehet unatkozni melletem kivéve ha rossz kedvem van. szerintem őszinte is vagyok és kiállok azok mellet akiket szeretek. :) hirtelen ez jutott eszembe :)
2014. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!