Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak férfiakról...

Mit gondoltok a bak férfiakról, oroszlán férfiakról és kos nőkről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Édeshármast szervezel?
2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
74%

Kos nő vagyok.

Akaratos, makacs, önző. Sokszor nehéz, mert nem fogadom el páromtól, ha valami nem lehet úgy ahogy elképzeltem. És későn veszem észre magam, utána megenyhülök, és engedek neki. De fúúú. Nagyon önzőőő vagyok. Jah és ha ez nem lenne elég, még uralkodó tipus is. Nem bírom elviselni ha nők között nem én dominálok. (Persze csak a rossz tulajdonságaimat írtam le ) És van kos barátnőm kettő is. Ők is hasonlóak. Így a vita is sok.

2010. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
86%

Én is kos nő vagyok. Az előző válaszolo tökéletes jellemzést írt le. Mellé azért leírnék egy-két jó tulajdonságot is.

Kitartó, családcentrikus, vezető típus, könnyen ismerkedő, barátságos, de ha egyszer megbánt valaki, az jobb, ha messzire elkerül, mert nem felejtek és bosszúszomjas vagyok.

2010. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
50%

Bak férfi: no comment

Oroszlán férfi: én mindig jól kijövök velük, szórakoztatóak

Kos nő: kicsit veszélyesek, de jófejek

2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
76%
Én is Kos nő vagyok,de az öregebb fajtából.Biztos,hogy a vezető szerep a Kosé.Nem birom elviselni,a hantázó alakokat,remek a memóriám most is.Erőszakos vagyok,s dolgokat meglátok jó előre,hogy hogyan fognak történni.Az igazamért harcolok,még az áron is,hogy közelben mindenkivel összeveszek.Nálam az Oroszlán volt a nyerő,a Bak nem az én világom.Ha visszagondolok az eltelt életemre,mindig Oroszlán volt,ha véletlen Bak jött,azzal,nem volt szerencsém,mert sikerült kifognom egy holt lustát.Egy élősködni akarót.Jók a meglátásaim igy öreg fejjel is,az eladások valahogy sikeresek,eddig igy volt.
2010. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Kos nő vagyok, nem szeretem a jegyem. Az örök harcos, a mindent megoldani akaró, a maximalista, és ezzel az örök stresszel teli nő. Bak férjem van, aki le tud higgasztani, mert úgy szól hozzám, hogy a hirtelen haragomat el tudja símitani. Pörgök, pörgök a munkahelyen, otthon. Más már 7 kor ágyban van, én meg akkor kezdek élni, és éjfélig dolgozni. Rettenetes jegy, számomra kibírhatatlan. Jobb lett volna víz jegyben születni!
2010. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
61%
bak férfi a legönzőbb. volt hozzá szerencsém, megbántott, és még tőlem követelte a puszit. és nagyon gyerekes is. intelek tőle
2010. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
bak féfri valóban önző.
2010. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Bak férfi borzalom!
2010. szept. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Bak férfit egyet ismerek, az nagyvonalakban ilyen:

[link]

2010. szept. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!