Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő csillagjegyű emberekne...

Vízöntő csillagjegyű embereknek ki az arkangyala?

Figyelt kérdés
Számtalan oldalt végiglapoztam már, de erre nem találtam választ sehol. A normális válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 2. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt igy meg lehet-e kérdezni. Szerintem ez nem a napjegytől függ. Különben is most egy nevet vártál tőlünk, vagy egy foglalkozást, vagy mit? Nem tartom kizártnak, hogy csak az én ismereteim hiányosak, viszont az eddi tapasztalataimból ennyire tellett.
2011. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
CAMBIEL According to Trithemius, the ruler of the zodiacal sign Aquarius, and an angel of the 9th hour. Those born under this sign can pray to Cambiel for special protection and bright blessings. We all pray to this shining one for increased intelligence and also for the courage to think in unconventional ways.
2011. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés onnan jött, hogy amikor Gabrielről olvasgattam, nála fel volt sorolva három jegy, amelyeknek ő az arkangyala, innen gondoltam, hogy akkor a többinek is kellene, hogy legyen.
2011. aug. 2. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cabriel The angel with dominion over the sign of Aquarius. He is one of six angels placed over the four parts of heaven.
2011. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lol ez a benkő valami emós köcsög lehet.
2011. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tom Benko ***** válasza:
Volkh: Rosszul írtad a nevem... Egyébként nem vagyok sem emós, sem köcsög, majd kérdezd meg a találkahelyeden, hogy láttak-e már engem valaha ott...
2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
Válassz egyet, és az. Bármelyikre ugyanolyan jó indoklást lehet adni.
2011. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szomszéd Béla bá'.
2011. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszokért ezer köszönet, a többieknek pedig csak annyit mondanék: gyenge próbálkozás, hogy felkerüljetek fuckyeahgyikra ;)
2011. aug. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!