Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nap-Vénusz együttállás (a...

Nap-Vénusz együttállás (a születési képletemben), de két külön házban vannak. Ez így már nem is igazi konjukció?

Figyelt kérdés
Mindkettő a Rák jegyében áll, a Nap a 4., a Vénusz az 5. házban. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#Nap #Vénusz #együttállás #konjunkció #negyedik ház #ötödik ház
2014. jan. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoskodó szerelemben nőies és őnmaga is nőies/szép
2014. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
szomszédok?
2014. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Se a Nap, se a Vénusz nem áll, hanem elég masszív sebességgel haladnak égi pályájukon. A Vénusz a Nap körül, a Nap pedig jobbára a Tejút középpontja körül.
2014. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(És vajon mit jelent a Nap-Vénusz együttállás Nyilas jegyben, de olyannyira együttállás, hogy pont egymáson vannak? Házat én nem tudok, mert nem tudom az illető pontos születési idejét. Jelenthet ez az együttállás valami nagy bajt a személy életében? Sajnos elég szerencsétlenül alakult neki minden, talán ez utalhatott rá?? Aki tudja írjon! Kérdező bocsi, hogy ide írtam, tetszik a kérdésed, kapcsolódik ide ez is... :-))
2014. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es ez nem egy olyan nehéz fényszög inkább valami más miatt:) a nap-vénusz együttállás viszont ugyanaz mint a kérdezőnek ha pont rajta van akkor jobban egybe olvad az énje a nőiséggel a nyilasba pedig azt jelenti hogy arisztokratikus a hit fontos neki ne vedd biztosra amit írok de próbáltam amit tudok leírni:)
2014. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!