Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom? Össze...

Mi a horoszkópom? Össze vagyok zavarodva. Segítene valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én a nyugati asztrológia szerint Szűz jegyű vagyok, de ha elolvasom bárhol az általános jellemzését a Szűznek nem igazán illik rám. A Rák annál inkább.

Ugyanez a helyzet a kínai horoszkópban. Kígyó vagyok, általános jellemzés félig-meddig igaz rám, de a Kutya teljes mértékben. Most akkor ne foglalkozzam ezekkel a jellemzésekkel?

Szeretném elolvasni, hogy mit írnak nekem ez évre, de nem tudom, hogy melyiket nézzem, el vagyok bizonytalanodva..

Tudna nekem ebben segíteni valaki, aki ért hozzá?



2014. febr. 2. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A horoszkópnak rohadtul semmi köze hozzád. Összehordanak egy csomó általános tulajdonságot , és összegyúrják úgy hogy valamit találj benne magadról . Mondjuk hogy szeretsz a barátaiddal lenni. Ki ne szeretne ? Persze lehetsz depressziós de akkor is ott van egy csomó dolog amiből válogathatsz. Itt van egy ilyen mondat : Szeretsz a barátaiddal lenni , de néha szükséged van a magányra. Ez mindenkire igaz! Most épp a Ráknál több volt igaz rád . Hidd el semmi jelentőssége
2014. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

A csillagjegyed (vagy ú.n. nap jegyed) a születési évedből, hónapodból és napodból derül ki. Ha Szűz jegyű vagy, mégis inkább Rák jegyűnek érzed magad, kérdezd meg anyukádat (vagy nézd meg a babanaplódat), hogy hány óra hány perckor születtél, mert abból tudod kiszámolni az ú.n. aszcendensedet. És lehet, hogy az aszcendensed Rák.


Én úgy viszonyulok a horoszkópokhoz, hogy vannak dolgok, amik igazak lehetnek, de nem szabad mindent erre alapozni.

2014. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló :)


Az aszcendensem Skorpió, ami meg aztán szöges ellentétje az én valódi tulajdonságaimnak :D

2014. febr. 2. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A Skorpió veszélyes jegy :D


A Szűz és a Rák általában egyik sem a fejjel falnak menős típus. És itt hozzátenném, hogy ha azért gondolod magad inkább Ráknak, mert nagyon érzékeny vagy, a Szűz is egy nagyon érzékeny jegy!

2014. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
1-esnek annyira de annyira igaza van ...
2014. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézzétek, ez szerintem puszta hit kérdése:ha hisz benne, hadd higgyen.


Ennyi erővel kérdezgethetnénk a vallásosoktól is,hogy "Figyu, Te miért hiszel Istenben, mikor az olyan hülyeség?"


Vagy a folyton mosolygó optimistától, hogy "Miért ilyen jó a kedved állandóan?"


Mindenbe bele lehet kötni, kérdés, hogy érdemes-e...

2014. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát érzékeny is vagyok az tény :) de nem vagyok olyan tisztaság- és rendmániás, mint ahogy a Szűzre jellemző. Habár az tény, h szeretem ha normális rend van körülöttem, de nem mánia és néha napokig tart, amíg ráveszem magam a rendcsinálásra. De akkor nagyon nagy rendet csinálok :D Én olyan ló egyik vége - másik vége típus vagyok majdnem mindenben.

Szeretek elmélázni a múlton, de nem siránkozom, csak emlékezek erre-arra, megtartok minden apró dolgot, ami számít nekem. Legtöbb ember ezeket kacatnak tartja, de számomra mindennek meg van a története :)


Megfontoltan gondolkodom, néha túlságosan is óvatos akarok lenni. Nem akarok megbántani senkit, de tudom hogy az élet nem erről szól, ha valamit én is el akarok érni az életben azért áldozatot kell hozni és ez néha nagyon nehéz..

A barátságaim általában nagyon tartósak, jó az emberismerő képességem és valahogy el is kerülöm a rossz embereket úgy gondolom. Viszont a nagy társaságot nem szeretem. Ha mégis muszáj részt vennem ilyenben, akkor inkább csendben meghúzom magam, nem szeretek középpontban lenni. 2-3 ember társasága számomra bőven elégséges egy időben.

Tanulékony vagyok, de kitartásom nincsen, hamar képes vagyok feladni mindent, ha nem megy.. akkor durrogok egy kicsit, aztán erőt veszek és megpróbálom újra, amíg nem sikerül.

Hát így kb. ennyit tudok írni magamról.

2014. febr. 2. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:

"De akkor nagyon nagy rendet csinálok :D"


Na, hát ez nem túl "rákos" :))


"Szeretek elmélázni a múlton, de nem siránkozom, csak emlékezek erre-arra, megtartok minden apró dolgot, ami számít nekem. Legtöbb ember ezeket kacatnak tartja, de számomra mindennek meg van a története :)"


Ez lehet horoszkóptól teljesen független is, a legtöbb ember szeret révedezni a múlton :)


A rákok általában nem valami nagy társasági emberek, jobban kedvelik az egyedüllétet.


"Tanulékony vagyok, de kitartásom nincsen, hamar képes vagyok feladni mindent, ha nem megy.."


Na ez a Szűz jegyűekre nem nagyon jellemező.


A Rákok sértődékenyek, ők nem csak "durrognak egy kicsit", hanem évekre képesek a rossz viszont konzerválni.

2014. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na igen.. azt kifelejtettem, hogy ha valaki komolyabban megbánt vagy nagyon unszimpatikusan viselkedik, idegesít akkor képes vagyok évekig haragudni rá, nem vagyok egy könnyen felejtő és megbocsátó típus. De szerencsére nem jellemzőek az ilyen kapcsolatok az életemben, de nem szeretek és nem is tudok mosolyogni, jól ellenni olyan emberrel, aki unszimpatikus. Megtartom a 10 méter távolságot.
2014. febr. 2. 12:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a csillagok állásának semmi köze a személyiségedhez. Ajánlom figyelmedbe valamelyik személyiségelméletet(pl. Enneagram, MBTI)

Linkek:

[link]

[link]

[link]

Az MBTI a megbízhatóbb, én azt ajánlom neked.

2014. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!