Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jellemzői vannak az...

Milyen jellemzői vannak az ikreknek ami jó és rossz? Párkapcsolatban megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Sokat írtak már itt az Ikrekről.

Az Ikrek srác az egyik legnagyobb érzelem leszívó és kihasználó: nagyon gyorsan lelkesedik, "szerelembe esik" és ugyanolyan gyorsan le is konyul, még a legnormálisabb nő esetében is. Nagyon hullámoznak az érzelmei, egy instabil szangvinikus jellem és legtöbbször a "barátaitól" kér véleményt a jövendőbeli b.nőjéről. Ez az igazán férfiatlan nála.

Ha pedig szex szempontból nézzük: az lehet, hogy fantáziadús, de tűz jegyként nagyon ritkán vagy szinte egyáltalán nem éreztem Ikrek pasiban a tüzet, a szenvedélyt, az érzékiséget, ami magával ragadna igazán. Sok mindent, s ezt is inkább szorgalomból oldja meg és kész, nem mer vagy nem is akar mellé érezni szinte semmit, max. csak a szemeit legeltetni és kész. Ugyanezt vettem észre egy másik víz jegynél is, pontosabban a vízöntő pasinál.

Szerintem egy nőnek az ágyban az kell, hogy érezze, hogy ott és akkor kell a pasinak ösztönből és mindenestől és nem pedig gyakorlati tesztet kitölteni, hogy akkor ez meg az megvolt, mi lesz legközelebb, stb. Ezt érzem mindkét jegyű pasi esetében.

2014. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a csillagjegyesdi egy nagy humbug. Egy ismerősömre sem igazak az ilyen jellemzők. Az ember jellemét, egyéniségét próbáld meg kiismerni, ne azt nézd, hogy mit írnak az állítólagos típusáról.
2014. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Amit az Első leírt, abból mindenre csak bólogatni tudok.


Az ikrek jó mint haver, benne van sok mindenben, eljön bárhova az emberrel, érdeklődik, kíváncsi, lehet vele dumálni, igaz a saját meggyőződéseire mindig igazolást vár, sokat kell neki bólogatni, hogy ne legyen vita. Bár ő szereti a vitát, de a társai nem biztos.

Azzal mindig számolni kell, hogy találkozóról el fog késni, és haza is kell ugornia gyakran, mert képes fontos dolgokat otthon felejteni.


Párkapcsolatban számomra nem jó. Nekem kevés. Egy ikrekkel én teljesen magányosnak érzem magam, hiába vagyok teljesen őszinte, nyitott könyv a számára, odaadó, tőle viszonzásul semmit nem kapok. Még egy ölelést is ritkán igényel, és azt gondolja a másiknak sincs rá szüksége... Elköteleződni sem tud, csak akkor "bújik", ha rosszul mennek a dolgai a munkahelyén vagy a pénzügyeiben, akkor tud sírni, máskor nem.

A többit meg leírta az Első válaszoló... Hozzám nem valók. Ettől függetlenül nem rossz emberek, nyilván van akihez passzolnak, aki olyanra vágyik, mint ők.

2014. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szokásom általánosítani, de leírom az ikerekkel való saját tapasztalataimat.


Ismerek egy ikrek lányt, aki jegyben jár, de közben minden héten másik pasit ölelget és csókolgat. A nagynéném is ikrek, ő is gyakran váltogatta a pasikat fiatal korában.

Párhuzamossan többet is szédített. Hazakísérte az egyik udvarló, majd kiszökött a másikhoz. A szobatársam is ikrek lány volt, ő is minden nap mást hozott fel, miközben volt

pasija. Másik közös rossz tulajdonságuk, hogy szeretnek másokat csicskáztatni. Azt hiszik, hogy mások azért vannak, hogy egész nap az ő rendelkezésükre álljanak. Előszeretettel küldenek el maguk helyett vásárolni, ügyet intézni, stb. Látványosan szétszortak, több mindenbe is belekapnak, amit természetesen nem ők fejeznek be.


Jó tulajdonságuk, hogy nagyon barátságosak, mosolygósak, pozitív életszemléletűek. Szeretnek sokat olvasni, nagyon intelligensek.

2014. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ikrek a "csaló" a csillagjegyek között.Az ikrek az első, aki megcsal.
2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen ezt a b.romi sok rossz tulajdonságot, amiről eddig nem is tudtam, hogy rendelkezem! q: És azt a kevés jót is, aminek persze a fele se igaz, de hát mit is várják, hiszen én egy két személyiségű, most bizonyára jókedvű ikrek csajszi vagyok. Köszönöm! 13/l
2014. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Híres magyar színésznők is betebetegedtek az ikrek jegyű párjukkal való kapcsolatba, olvassatok csak utána: Domján Edit, Tolnay Klári, stb. Márkusnak sem volt egy normális kapcsolata. Ennek ellenére a szakmában nagyon jók voltak.
2014. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!