Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is felháborító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felháborító, hogy egy csomó rendes, jó lelkű ember egyedülálló, ellenben egy csomó rossz, romlott, aljas fiú és lány él párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. :) 22/F
2012. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy rossz, romlott, aljas fiú vagyok,és nem élek párkapcsolatban!:P


Felesleges pénzkidobásnak,és időpocsékolásnak tartom az egészet! Én szimplán élvezem az életet.;)

2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdés rossz kategóriába került. Ez nem a POLITIKA.
2012. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező és második válaszadó?
2012. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit átfogalmaznám, mert nem csak a párkapcsolatra célzok, hanem a szexkapcsolatra, mert a rendes embereknek még az sem jön össze, de a sok aljas, érzéketlen fiúnak például simán összejön, alányok szinte csak ezekre buknak. De a fiúk is inkább vágynak egy rossz kislányra, mint egy szent szűzre, aki nem teszi szét a lábát. Szóval értitek biztos mire akarok kilyukadni.

Ti nem érzitek, hogy ez így nem igazság? Mindenkinek joga lenne a boldogsághz, a szexhez, de mégis miért van az, hogy többnyire csak az ilyen romlott emberek kapják meg?

2012. jún. 25. 09:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért kérdezik mindenhol a koromat? Amúgy huszonéves vagyok már.
2012. jún. 25. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Második válaszoló vagyok!


20 éves amúgy.


És megjegyzem mindössze 3 kapcsolatom volt(a többi mind futó dolog) de én egyikben sem voltam boldog,ha ez megnyugtat itt egyeseket. Ezért is már egy éve senkivel sem tervezek komolyabbat.


Egyszerűen halvány lila gőzöm sincs róla,h mi az a szerelem. :D


Tehát én most a sok rendes,jólelkű(=lúzer ;) ) emberkének üzenném,h amit én átéltem az egyáltalán nem boldogság volt,de még csak jónak sem mondanám,inkább keserű tapasztalatszerzésnek,amitől végül is egyre inkább ilyen szemét aljas romlott ember lettem...

2012. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem felháborító, mert akkor a "rossz, romlott, aljas fiú és lány" egymáshoz valóak.
2012. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Inkább kiábrándító. Sokan nem értékelik a kapcsolatukat vagy csak elvannak, mert nem akarnak mást keresni.

Én meg talán túlértékelem a szerelmet és a kapcsolatot, mert nem volt még és amióta az eszemet tudom ezt szeretném, de elég válogatós vagyok és kell az, hogy szerelmesek legyünk.


21/N

2012. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem nem lyó helyen keresgélsz..ne diszkóban,ne suliban,ne utcán keress párt,hanem inkább társkeresőn,én 9 éve vagyok a párommal,lyól megvagyunk,bár nincs köztünk az a hű de nagy szerelem,de nem is ez a lényeg,a szeretet a lényeg,ami idővel erősödik,a belső értékek és a kompromisszum... ha a nagy szerelmet keresed az 2-3 évnél úgysem fog tovább tartani...

Én lyó lelkünek tartom magam(nem dohányzom,nem iszom,nem csak buliból áll az életem,fontosak a belső tulalydonságok...) és igen aláírom hogy nehéz a mai világban hasonló párt találni,de nem lehetetlen!!

egy 29 éves lány

2012. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!