Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most kos vagyok vagy bika?

Most kos vagyok vagy bika?

Figyelt kérdés
Április 20.-án születtem 19:15-kor. Van hogy kost írnak, de van hogy bikát. Most akkor melyik?
2014. febr. 8. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad az évet. De szerintem Bika.
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó legyél,és ne öklelj fel senkit.
2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kos vagy :). Bika ápr. 21.-től kezdődik.
2014. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj már ilyet, 3-as, ez nem így működik! :) A kérdező Napja valószínűleg éppen a Bikába lépett a születésekor, csak nem írta az évet, ezért nem tudom pontosan a Bika nullaegészhánytized fokán áll. :)

Évre, hónapra, napra, órára, percre, helyre pontos adatok kellenek a pontos képlethez.

2014. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1998 ápr.20. 19:15 Budapest :)
2014. febr. 8. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Bika 0,28 fokot adott ki a program. :) Ez azt jelenti, hogy a Napod a Bika jegy legelején van, nem sokkal a születésed előtt lépett át a Kosból. Azért írnak egyik helyen ezt, a másikon azt, mert csak nagyvonalakban, kb-re adják meg, mettől meddig tartózkodik a Nap az egyik jegyben és mikor lép át a másikba. Van, hogy percek kérdése.
2014. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm! :)
2014. febr. 8. 20:43
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
ürü vagy ökör.
2014. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


A Regiomontanus asztrológia program szerint:

Nap: Bika

Aszcendens: Mérleg

Hold: Vízöntő

És van még egy Halak énállapotod a Vénusz helyzete miatt.

2014. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És még annyi, hogy ha mind a kettő jegyet érzed magadban, az talán azért van, mert a Napod, ami a Bikában van együtt áll a Marssal, ami a Kos uralkodó planétája. Tehát a Mars miatt vannak benned olyan tulajdonságok, amik nem teljes mértékben, de hajaznak a Kos karakterre.
2014. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!