Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika (nő) csillagjegy és...

Bika (nő) csillagjegy és skorpió (férfi) mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
Az aszcendensem szűz, a holdjegyem vízöntő. A férfinek mérleg az aszcendense és szintén vízöntő a holdjegyem. Mire számíthatok, mennyire illünk mi össze?
2014. jan. 22. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát a skorpió nemiszerve olyan kicsi, hogy a bika észre se venné, hogy történt már valami! De az egyik emlős a másik rovar! Tehát nem igazán lehetnek egymásba szerelmesek! Te meg felnőtt létedre olyan tudatlan vagy, hogy szerinted 12 féle ember él a Földön?!?!?!?!? -_-"
2014. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt te vagy a skorpió? Ha nem érdekel, vagy nem hiszel benne, minek írsz bàrmit is?
2014. jan. 22. 11:58
 3/11 Csillag30 válasza:
23%
Mindenképp csak úgy jönnek ki jól ha a skorpió hagyja érvényesülni a bikát. viszont a bikának tudnia kell,hogy nem ő a férfi és ezt a szerepet a skorpiónak kell betölteni.
2014. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
az a bika huvelyenek belso, illetve a skorpio himvesszejenek kulso atmerojetol fugg.
2014. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszolóknak, akik a kérdésemre válaszoltak. És azoknak is akik megpróbálták....
2014. jan. 22. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Fáj az igazság? Sajnálom! Ez van! Ilyen BAROMSÁGOT! Nekem fáj a te hülyeséged! -_-"
2014. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én skorpió férfi vagyok, régebben szerelmes voltam egy bika lányba, de pont emiatt a horoszkóp izé miatt nem akart velem lenni. Szomorú voltam, mert szerintem jól el lettünk volna. :(
2014. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
56%
Elég jó párosítás, a szüleim is pont így vannak, és anyukám asztrológiát tanult 4 évig, így elég sokszor megnézte már ezt a képletet!
2014. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A skorpió mérges, a bika meg tüzes. Csak megértik egymást vaslahogy.
2014. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!