Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy férfi csillagjegye befolyá...

Egy férfi csillagjegye befolyásolja, hogy mennyire hűtlen, vagy hűséges a párjához szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. A csillagjegynek semmi köze ahhoz, hogy ki mennyire hűséges. Sőt, a csillagjegynek egyáltalán semmihez nincs köze, legfeljebb közvetve a jósok és asztrológusok pénztárcájához.
2014. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egy csillagjegy mint horoszkop elmondja hogy kb. milyen lehet az-az ember viszont nem jelenti azt hogy a leiras mindenben egyezik vele.
2014. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Rák nő vagyok. Elvileg a bika, skorpió, halak, rák illik hozzám. A halak, skorpió egy zsarnok, a bika pedig csapodár volt. De még a leghűségesebb jegynek beállított rák is. Ezzel szemben a hűtlennek, idegbetegnek titulált kos egy álompasi. Odaadó, szerető, megértő és a 6 év alatt egyszer sem csalt meg. Ellenőriztem :)
2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Semmi köze a csillagjegyednek ahhoz, hogy hűtlen vagy-e vagy sem. Felesleges arra kenni. Egy valami befolyásolja, te magad.
2014. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos a többi bolygó is belejátszik, csak napjegy alapján tuti nem lehet ilyet kijelenteni

nekem pl. halak párom van, mindenhol azt írják, hogy a halak összevissza csal mindenkit, de róla tudom hogy hűséges (munkán kívűl szinte minden percet együtt töltünk és még ott is folyton üzen)

ezért baromság az egész

2014. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok. Sosem csaltam meg senkit és a nagyképűség, önzőség távol áll tőlem. Ennyit a horoszkópról.
2014. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 saveme ***** válasza:
Nem jó ilyenekben hinni, mert félelmet keltenek, foglyokká tesznek, elveszted a szabadságodat. Hülye babona -> vagyis nem reális, csak a benne hívők éltetik a hitükkel. De attól még létezik a természet feletti (démonok, angyalok, pokol, menny, Jézus).
2014. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!