Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért baj az ha a Hold idősebb...

Miért baj az ha a Hold idősebb a Földnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy olvastam pár összeesküvés elméletet csak igy futólag és volt egy ilyen hogy milyen durva lenne ha a Hold idősebb lenne mint a Föld, na a kérdésem az lenne hogy ez miért lenne annyira durva?:) (azzal az infóval tisztában vagyok hogy a Hold a földből vált ki amikor egy másik bolygóval ütközött a föld-vagy valami ilyesmi remélem:))

2014. febr. 25. 21:33
1 2 3
 1/21 acelsziv ***** válasza:
20%
Mert ez a tény borítaná az infót is, amivel tisztában vagy.
2014. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

azzal az infóval tisztában vagyok hogy a Hold a földből vált ki amikor egy másik bolygóval ütközött a föld-vagy valami ilyesmi remélem:))


Ha ez igaz lenne, akkor nem lehetne idősebb a hold kőzetei, mint a földé.. de idősebbek, így az az elmélet hogy a hold a Földből jött létre, megdőlt... AZ a helyzet hogy fogalmuk sincsen, hogy hogy keletkezett a hold.. csak elméletek vannak, amit aztán ha elégszer ismételnek, "tény" lesz.. ami valójában csak egy elmélet.


De ha érdekel hogy a Hold mi is valójában... adok egy linket.

https://www.youtube.com/watch?v=LhLWa7r7gDA

2014. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát: "azzal az infóval tisztában vagyok hogy a Hold a földből vált ki"! Ha a Hold idősebb, mint a Föld - ennek nagy a valószínűsége (1-2 milliárd év), ugyanis a Hold-kőzetek sokkal idősebbek, melyeket az Apollo hozott onnan -, akkor az előbbi infó nem infó, hanem marha nagy tévedés!
2014. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezt értem én de az miért lenne egy nagy probléma mert amiket én átfutottam(kommentek egy cikk alá) ott mind azt irták hogy ez óriás káosz meg sok minden rosszat okozna, de szerintem ez nem lenne akkor nagy probléma max a kis tudósok körében hogy jaj Pista megint elrontotta a dolgok és miatta téveszmében volt egy kicsit az emberiség de annyira szerintem ez nem lenne nagy gáz, de ha igen akkor kifejtenétek hogy miért? Köszi
2014. febr. 25. 21:47
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy nem ilyen egyszerű, és ez csak egy nagyon pici része a dolognak: Pista, nem fogja hagyni magát, nem fogja hagyni az egzisztenciáját, de nem csak ő nem, hanem az egész tudományos világ.


Vannak olyan elméletek, hogy a Holdat mesterségesen hozták létre, azután küldték ide az élet csírájával. Ha az előbbi elmélet megdől (amivel tisztában vagy), akkor megdől az egész világról alkotott képünk!!!


A ősrobbanás átíródhat, az evolúció megdől, nem az úristen teremtette a világot, majd csúcsára helyezte az embert, hanem minden másképp van! Elindulna egy lavina, ahol a jelenlegi tudósvilág uralma teljesen átalakulna.

2014. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aha, értem köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 25. 21:56
 7/21 anonim ***** válasza:
A hold fiatalabb a földnél csak nincsen rajta tektonikus mozgás. A földön ugye cserélődik a kéreg folyamatosan, mert a régiek belemerülnek a magba,de a holdnak nincs ilyen tulajdonsága, a kicsi termete miatt.
2014. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

röviden: most úgy gondolják a hold fiatalabb a földnél, és a föld egy darabja, ahogy irtad.


De ha a hold idősebb a földnél akkor hogy kerüölt oda a föld, vagy került ide a hold hogy itt keringjen a föld körül?

2014. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 MrPifta ***** válasza:
lehet hogy a Hold erre tévedt az űrben, és a Föld gravitációja rántotta magához
2014. febr. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy honnan vannak ezek a fura elméletek. Ez most olyan, hogy bármit leírhatok, csak legyen hajmeresztőbb?
2014. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!