Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért lenne jó egy mars...

Miért lenne jó egy mars expedició?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha jól tudom inditanak valamikor 2024(???) vagy környékén egy Mars expediciót (de lehet hogy valami kamu dolgok olvastam csak), és az lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem hogy az miért érné meg?Nincs túl sok érdekes dolog a marson ha jól ismerem a tudomány hivatalos álláspontját(meg ha jól emlékszem valami olyan is volt a cikkben(??) hogy nem tudják majd azt az X fős legénységet visszahozni a földre lényeges okok miatt).Szóval a kérdésem az lenne hogy ki mit tud erről.

#sajt #Mars #expedíció #miért lenne jó
2014. febr. 26. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
én leszarom az egész marsot mióta megtudtam hogy a mars bolygón nincsen mars szelet
2014. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Azért, amiért az ember a holdra is eljutott: Űrverseny, csak ugye közbeszólt a válság.
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ez előbb egy tudományos kérdés, mint ezoterikus, de bocsánatos bűn.


Másodszor pedig leginkább azért érné meg, mert most úgy állnak a felfedezések, hogy a Mars valamikor nagyon hasonló lehetett a Földhöz, víz maradványait, és szénalapú dolgokat is találtak. No meg persze folyamatosan keres az emberiség olyan anyagokat, amik kiválthatnák a Föld merülő forrásait. És ugye mennyivel könnyebb lenne egy kvázi halott bolygót szétcseszni, mint tiltakozó környezetvédőkkel vesződni meg élővilágot rombolni. Szóval konkrétan pénz van a háttérben. :)

Ezt kb úgy kell elképzelni, mint a gyarmatosítást. Különböző ásványokért, fémekért, sokat érő anyagokér folyik a kutatás.

2014. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hali, én úgy tudom,már volt olyan, de nem biztos,van valami videó is, most nem találtam meg.
2014. febr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 27. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert akkor legalább érvényben meg lehetne cáfolni Szenthelyi Árpádot, 404t meg a többi mesemondót, akik azt állítják, hogy a reptoidok, lumbulábiak meg guargumik az üreges Marson laknak és mindjárt megtámadják a Földet...

Maguktól úgyse fogják belátni...

2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is olvastam egy hosszú cikket, de nem is tudom már hol. Állítólag már megy a "casting", sok ezer jelentkezőből... :)


És hogy csak odaút van, vissza út nincs, de igazából én ezt úgy értelmeztem, hogy talán nem is szállnak le a Marson, csak megkerülik azt, elhaladva mellette visszatérnek a Földre, már ha ez sikerül, de garancia nincs.

Az út oda 1-2 év, a Marsnál minimális időtartamig vannak, utána 1-2 év a hazaút, ha bírják addig.

És azt is olvastam, hogy hibernálni akarják őket, mert különben agyilag nem fogják bírni. De ez jelenleg nem megoldható...


Passz. Lehet van itt amire tévesen emlékszem. :)


Jó lenne az emberiség jövője szempontjából egy valamilyen szinten használható másik bolygót találni, ha így tönkretesszük a Földet... De ha csak ez is versengéshez és háborúkhoz vezet és nem egy korrkekt, békés együttélés érdekében történik, akkor semmi értelme.

2014. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na,itt cikk meg vidi vilaghelyzete blogspot hu/2011/09/emberek-50-eve-latogatjak-mars-ot.html
2014. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!