Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Neked és a házastársadnak mi...

Neked és a házastársadnak mi a horoszkópotok?

Figyelt kérdés
Nekem skorpió és nő vagyok és nem tudom milyen csillagjegyűekkel passzolok össze a szerelem terén.

2014. febr. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ a kapcsolat, nem csillagjegy alapján kéne választani. Még ha tényleg össze is akarnád valakiével hasonlítani a horoszkópodat, ott a teljes képletet kellene összevetni a másikéval. Érdekességnek jó, de én még ez alapján sem döntenék abban, hogy kit válasszak.

Egyébként Vízöntő vagyok, a párom Skorpió.

2014. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a csillagjegytől függ. Én pont azokkal nem jövök ki, akiket javasol a horoszkóp.

Leírom, hogy a családunkban milyen felállások vannak:


skorpió (f), skorpió (n) - 40 éve házasok

kos, skorpió - 32 éve házasok

kos, mérleg - 24 évig voltak házasok, de a nő meghalt

halak, bika - viharos házasság

2014. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben ill. a családban a legtöbb a skorpió jegyű.Nekik kosokkal ill,oroszlánokkal van tartós kapcsoltuk.


Apám-anyám skorpió oroszlán pár 51 éve.

2014. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én nő rák- férjem skorpió

Anyu skorpió- bika

2014. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nő(én ) kos, férfi bika
2014. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs, de a napjegy amúgy is kevés infó.

Nálunk a családban ezekről tudok:

anyai nagyszüleim: bak nagymama - skorpió nagyapa (több, mint 50 év házasság)

szüleim: szűz anya - skorpió apa (32 év házasság)

az utóbbinál több a konfliktus (vagy csak én tapasztalok többet, mert őket látom gyakrabban), de kitartanak egymás mellett

egy skorpió nagynéném egyedül neveli a kisfiát, aki nem házasságba született (az apukát nem tudom)

2014. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!