Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan szokása a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szokása a házastársadnak/párodnak, ami téged halálra idegesít és amit azóta szerzett, mióta együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Az én párom állandóan fütyörészik kb. 2 éve (9 éve élünk együtt) és most már eljutottam oda, hogy hülyét kapok tőle! Még ha jókedvében fütyörészne, akkor oké, de ez sajnos nem így van, ő képes rá bármikor, már reggel 6-kor is, felkelés után azonnal!

Néha viccesen szólok neki miatta, de nem akarok ezen problémázni, annyira nevetséges és pitiáner dolog amúgy :)

Nem tudom, mekkora beleszólási "jogom" van egyáltalán, hiszen nem akarom őt korlátozni, de azért tényleg rohadt idegesítő, amikor hajnalban már elkezd fütyülni mellettem úgy, hogy még a szemét is alig nyitotta ki :)


Amúgy az normális érzés, hogy ennyire idegesít egy tulajdonsága annak, akit szeretek? Vagy akkor nem is szeretem igazán? :)


Nálatok van ilyen?


2014. jan. 24. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát elgondolkodtattál .. 12 éve élek a párommal ,de ezalatt nem találtam fedeztem fel benne olyan rossz szokást ,amitől a falra másznék ... Nincs idegesítő szokása ... Ellenben baromira idegesít ,hogy a kollégámnak kattog a foga kajálás közben ,egy másiktól falra mászok ahogy iszik ,olyan hangosan nyel ,hogy csak az nem hallja aki nem akarja ,és zavar ,hogy anyukám szürcsöli a levest :D .
2014. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol otthagyja a konyhai papír törlőt! :D

Használja, leteszi, otthagyja, mindegy hogy a kezét törli meg vagy a gázt takarítja le, az ott is marad... Agybajt kapok tőle, főleg hogy a gyerekeink is átvették már tőle... Na de ez legyen a legnagyobb bajom vele életünk végéig :D

2014. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
az én szerelmem is fütyörészik, de engem felizgat, bár ő nem a párom szóval nincs ilyen gondom, ha szereted elfogadod így őt !!! jobb mint ha galambokat eresztgetne pl nem?
2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

olyan jó kedve van reggel 6kor amúgy hogy fütyörészik?:D

szerintem nagyon szeret téged

2014. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít a legjobban, hogy kérdezek valamit és nem válaszok, hanem előadást tart, mint egy rossz egyetemi professzor, mert szerinte, ha elmagyarázza a dolgot és rávezet a megoldásra jobban megragad az infó, mintha megmondja a megoldást. De ez nem így van, mert mikor elkezd magyarázni mér annyira felcseszem magam, hogy a nevemet nem tudom megmondani, és semmi másra nem emlékszem, csak hogy szét akarom rúgni a seggét, ha nem válaszol 2 mp-en belül...


De most ne nagy dolgokat képzeljetek ám el! Pl. milyen színű az ég? Válasz: az ég pont olyan színű, mint a kutya kislabdája, és biztosan nem olyan színű, mint a fű, na akkor szerinted milyen színű az ég?


Na kb ilyen jellegű banális dolgokról beszélek, de mér sikerült félig lenevelni róla. Eljutottam odáig, hogy kérdezek valamit, válaszol, majd megkérdezi érdekel-e miért van úgy. Azt mondom nem, akkor megsértődik, úh hagyom, hogy elmagyarázza, de legalább már előre elárulja a választ... Fú a falnak megyek ettől!

2014. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom meg lépten-nyomon megcsal,és ez kezd az agyamra menni,hiába kérem,hagyjon fel e szokásával. Szerintem nem szeret igazán,csak mondja.
2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Újabban hangosakat szellent direkt,hogy engem idegesítsen.
2014. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6. mit keresel még mellette ???? :/
2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

DOHÂNY tekeri a cigit egy kb fèl ève, (mert mennyit sporol) de igy mindenhol ott a dohàny....


nèha nagyon idegesit...de az enyèm :-)

2014. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A radikális nézetei idegesítenek halálra. Amikor összejöttünk, nem voltak ilyen jellegű "kitörései", megnyilvánulásai. Ezt kb az utóbbi 2-3 évben sikerült "összeszednie".
2014. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!