Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a lány skorpiókr...

Mit gondoltok a lány skorpiókról!?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést láttam már de a válaszok nagyja mind rossz volt! Magam is skorpió lány vagyok de nem vagyok túl beszédes és nem nagyon bántok meg ezért senkit ! Régen sok embert bántottam meg ezért is lettem viszonylag csendes! Nem nagyon szoktam mások felett "uralkodni" inkább hagyom hogy járják a saját útjukat és ha kell tanácsot adok. Miért mindenki csak rossz tulajdonságokat és véleményeket írtak róla?!

2014. márc. 7. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkópodtól függ hanem a természetedtől...
2014. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Mert a skorpió nem egy könnyű jegy. Ami jó benne, hogy saját magát kihúzza a gödörből. Amúgy meg akaratos tud lenni, és nagyon bosszúvágyó.
2014. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményetek de szerintem azt mindenki tudnia kell hogy szerintem nem minden skorpió lány ugyanolyan! Tényleg lehet a természetétől függ! Én pl. egyáltalán nem szoktam bosszút állni! Ahány ember annyi személyiség.Csak az feldühített hogy csak a rosszat írták róla ("rólam") miközben szerintem nem is ismernek jó csak rossz skorpiót! Szerintem ha valaki ismer és tényleg "rossz" akkor két féle skorpió létezik a "jó" és a "rossz".
2014. márc. 7. 21:11
 4/25 acelsziv ***** válasza:
40%
hogyan tudsz ollókkal gépelni? Tényleg világítasz UV fényben?
2014. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon jó véleményem van a skorpió lányokról, de a fiúkról is. Több is van belőlük a családban.

Anyám pl. skorpió és jobbat nem is kívánhatnék. Nagyon szereti a gyerekeit és ezt ki is mutatja. Nem csak úgy, hogy igyekszik mindent megadni, hanem öleléssel, puszival is. A gondjaim iránt érdeklődő, bármiben számíthatok rá. Túlórázik, hogy több mindent tudjon adni nekünk, ám magára alig költ. Ha valakitől kap valamilyen finomságot, azt automatikusan a gyerekeinek adja. Ha pedig 5 évente egyszer valamit eleszik előlünk, akkor másnap a dupláját veszi meg és adja oda. Ha valaki bánt minket, akkor tigris módjára megy neki. Mivel érzékeny a lelkivilága, főleg a halak holdjeggyel, ezért előfordul, hogy megsértődik. Ilyenkor duzzog és nem szól hozzánk. Ám ez nem tart sokáig és majdnem mindig jogos. Örülök, hogy ilyen anyám van, nem pedig egy érzelgés mentes, haverként kezelő vizöntő, mint a barátnőmnek. Szerencsétlen nagyon szenved miatta. Nem azt mondom, hogy mindegyik vizöntő ilyen, de az anyja igen. És mástól is hallottam már hasonlót.


Barátnőim között is vannak skorpiók, ők is nagyon rendesek. Az 5 éves unokahúgom is az. Nagyon aranyos, bújos kislány.

2014. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

"hogyan tudsz ollókkal gépelni? Tényleg világítasz UV fényben?"


Marhára nem vicces, hogy kigúnyolsz másokat. Akit nem érdekel a horoszkóp, az nem tudom minek olvassa.

2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,fellelkesítettél utolsó válaszoló és egyet értek veled szerintem a felesleges gúnyolódást hagyjuk abba mert nagyon rossz fényt vet másokra és nem illik mást kigúnyolni, ha nem tud válaszolni rendesen akkor minek kell egyáltalán írni?! Ezeket az embereket nem kedvelem ezen az oldalon, mert mintha csak azért regisztráltak volna hogy másokat névtelenül megbántsanak vagy kigúnyoljanak!
2014. márc. 7. 21:59
 8/25 anonim válasza:
71%

Az összes közül a legjobb csillagjegy a skorpió!


A kérdés csak az, hogy egyébként negatív vagy pozitív aspektusai vannak-e az illetőnek.


Ha pozitív, akkor nagyon kész szuperman, ha negatív akkor meglehetősen csípős és akár kártékony tud lenni.

2014. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
majdnem olyan jó fejek mint az ikrek
2014. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Én azt röhögöm ki aki ennyire konolyan hisz ezekben..
2014. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!