Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak bak-bak párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy akiknél ilyen a felállás, azok hogy jönnek ki egymással.


Mennyire igaz hogy egyhangúság jellemző erre a párosításra.


Esetleg arra is gondolnék, hogy a szex milyen 1 bak pár között.

Esetleg kíváncsi lennék bak lány véleményére, hogy őt zavarná-e ha a fiú még szűz.(mind a ketten 21 évesek vagyunk)


Tudom ezen az oldalon ilyen csillagjegyes párkapcsolati témában kevés értelmes választ lehet kapni, ezért kérem szépen csak az írjon aki nem csak viccelődni, meg szkeptikuskodni akar.



2014. jan. 24. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően jó ha ugyanaz a jegy jön össze ugyanazzal, ez mindegyik jegyre érvényes. A szexet ebben az esetben sokkal jobban fogja befolyásolni az, hogy pl. szűz a fiú, mint a horoszkóp.
2014. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ez a párosítás áll fenn, és lekopogom, nagyon jól megvagyunk. De nem a horoszkóp határozza meg, működőképes e a kapcsolat (még ha a személyiséget befolyásolja is), hanem rengeteg más tényező.

A szex köztünk tökéletes. Nem tudom, zavarna e, ha a srác szűz. Sok mindenen múlik. Kapcsolatom volt már szűz sráccal,de a szexig nem jutottunk el. A jelenlegi párom tapasztalt, és ezt így megfelel.


A többi bak lány nevében nem tudok nyilatkozni.

2014. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én olyan bak lány vagyok, akinek az első tartós párkapcsolatában a fiú szűz volt még (én már nem.)Igaz, ő nem bak volt, hanem bika. Engem nem zavart, hogy én voltam nála az első. Más okból mentünk szét négy év után, a szexel nem volt gond.
2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok évig én is egy Bak fiúval jártam. Fiatalon jöttünk össze, én még szűz voltam, neki nem én voltam az első, örültem is ennek.

Jó volt a kapcsolat, amig egyeztek a céljaink. A vége felé eléggé kihasznált, nem szeretett és elhanyagolt, meg is csalt.. A szex nem is volt nagy durranás, nem volt túl kreativ és szenvedélyes.

Mi rossz életszakaszban találkoztunk, túl korán, egyébként jók lettünk volna :D

2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Viktor Tihanyi ***** válasza:

Azon sok múlik,hogy ki melyik szintjén van az adott jegyének.Ugyan is minden jegy további 3 szintet takar,és természetesen cél a legfelső megélése.Persze az ember változik,gyakran vissza esik közép és alsó szintre,de ilyen az élet.És nem csak a napi horoszkóp számit,sőt!Bizonyos kor és élethelyzetek előre hozzák az aszcendensi jegyeket.Azon felül még vannak mindenkinek további jegyei,nem csak egyszerüen bak vagy ikrek valaki.Ehhez vannak kiszámoló oldalak.Vagy akár egy jó asztrológus bővebb jellemzéssel tud szolgálni.

A szexualitás fontos tényező egy kapcsolatban.Az nem árt,ha könyvekből vagy más forrásokból ráérez az emberi testre és anatómiájára.Felvilágositó filmek és irások is vannak ebben a témakörben.Lényegében ösztön szerüen érezzük hogy mi a jó,és ha figyelmesek vagyunk,azt is ami a másiknak jó.A szüziesség kincs,ez egyszer elveszithető érték.Ha az ember felül a fősodrásu médiának,és az amerikás szüz tinédzsereket delejező szennynek,akkor szégyen.Manapság az iskolákban egymást szapulják ilyen dolgokkal a fiatal korban lévők,ezzel tovább erősitve a egymás szégyen érzetét.Ennyiből a régi filmek biztatóbbak,ahol a lány vár a kedvesére,hogy ezt a kincset rá bizza.Zavaró akkor lehet,ha valaki nem elég tapasztalt,és a partner türelmetlen.Megfelelő rá szánt idő viszont mindenhez,a szexuális együttléthez is elengedhetetlen.

2014. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb mint az ember-ló kapcsolat.
2014. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Évek óta figyelem a bak-okat, viszont két nagyon hasonló tulajdonságot vettem észre mindegyiken: érzéketlenség (4 falon kivül és belül is), illetve az, hogy mindig a saját érdekük vezérli őket, főleg beszélgetések kezdeményezéseinél ...
2014. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


utolsó hozzászólónak (19:59)


Ha Csak Figyeled a bakokat, akkor valóban kicsit keményebb, úgymond érzéketlennek tűnhetnek, de ha nem csak figyeled, hanem meg is ismered is őket, akkor rájöhetsz, hogy amennyire keménynek tűnnek kívülről, legalább annyira érzékenyek, és nagy lélekkel rendelkezőek belülről. Egy bak csak kevés embernek tud megnyílni(élete végén is meg fogja tudni számolni hogy hány ilyen embert volt egész életében), de azok a kiválasztottak, egy teljesen más embert ismerhetnek meg bennük, pozitív értelemben.

Szóval ha csak figyelsz, valójában semmit sem látsz belőlük.


Az valóban igaz, hogy a bak kicsit makacs, és karrierista, és megtervezi mit mond, amit valóban igyekszik úgy mondani, hogy a saját állítása érvényesüljön, de ez szerintem általánosan igaz az emberek 90%-ára.

2014. jan. 26. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki hisz ilyen hülyeségekben?
2014. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 1x udvarolt egy bak srac-en is bak vagyok-hat valami borzaszto volt. Majdhogynem a masodik randin el akart venni felesegül. Megmutatta,hogy merre tudok majd hozza menni autoval,"hisz a jövöben ugy is sokat fogunk talalkozni". Arrol azonnal biztositott mar az elsö randin,hogy nagyonis bejövök neki na de azert ez nekem tul gyors volt. Unalmas volt es üres. Azonnal tudtam az anyagi helyzetet anelkül,hogy kerdeztem volna. Szex? Pffff,borzalmas volt. Szinten unalmas,amolyan maszatolos es nem is ertette,hogy nekem miert nem volt jo,"hisz ennyitöl mar mas lanyok 2-3x elelveztek"...jaaaajjjj,leptem! :-D

VISZONT,van egy hazaspar barat,mindketten bakok,tizeneve együtt,fiatalkori szerelemböl alakult hazassagga a kapcsolatuk,2 gyerek es jol megvannak.(latszolag) :-)

2014. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!