Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz lehet a párhoroszkóp?...

Igaz lehet a párhoroszkóp? (Bővebben. )

Figyelt kérdés
Kos fiú vagyok. Talán két éve kezdtem el nézegetni egy oldalt és félek, hogy már-már betegesen érdekel a napi-heti-havi-szerelmi horoszkóp. Egy adott lány horoszkópja szerint akarok ismerkedni, ha pl halak az illető akkor nem is akarok vele megismerkedni mert azt írják, hogy a halak-kos kapcsolat nem az igazi. Volt halak barátnőm és tényleg csak egy fellángolás volt. Van ezeknek értelme vagy csak én beszélem be magamnak és élek eszerint?
2014. márc. 13. 02:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A horoszkópok csak becsapások! Nem kell bennük hinni!
2014. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem, egyáltalán nem.

Buta emberek buta babonája.

2014. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket hagyd figyelmenkívül (mármint az ilyen általános szerelmi horoszkópokat). Ezeket általában búlvár jeleggel írják. De egyébként is szerintem a megérzéseidre hallgass ezen a téren, ne bonyolódj bele mindeféle horoszkópba.
2014. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Rám egyáltalán nem igaz a párhoroszlóp. Azokkal jövök ki a legkevésbé, akiket a horoszkóp javasol. Egyébként meg, ha már mindenképpen horoszkópozni akarsz, akkor a holdat, vénuszt (kihez vonzódsz), aszcendenst is vedd figyelembe. Csupán a napjegyre semmit nem lehet adni.
2014. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaja , a 4-esnek igaza van, hogy csupán a napjegyre nem lehet alapozni!!!

Én pl a napjegyem alapján egy hűtlen, függetlenséget és szabadságot igénylő laza alak lennék. A valóság azonban egészen más! Minden álmom véglegesen tartozni valakihez, és hűtlen még a plátói szerelmeimmel sem sem voltam és fontos dolgokban képtelen vagyok laza lenni, görcsölök, hogy jól döntök-e! Emellett persze vannak jelentéktelenebb jellemzői is a napjegyemnek, ami viszont meg-megmutatkozik rajtam is. De amit legjobban kiemelnek, pont azok nem! Hogy lehet ez?!

Talán az aszcendens és a többi bolygó hatása? Vagy hogy a napjegyem teljesen be van zárva a horoszkópom egyik házába, és ezért van elnyomva? Vagy a neveltetés? Pl. nálam elég meghatározó a szüleim negatív példája... Nagyon odafigyelek arra, hogy én ne úgy éljek, mint ahogy ők...


Szóval lehet, hogy azt írják, nem az igazi a halak-kos kapcsolat. De mi van, ha adott halak lány úgy van mint én, hogy a jegyének fő jellemzői egyáltalán nem érvényesek rá? És pont olyan tulajdonsági vannak a horoszkópja más részletei miatt, ami neked nagyon bejön...? Képes lennél elszalasztani egy ilyen buta előítélet miatt???


Egyébként bizonyos szinten megértelek. Én az ikrekkel vagyok úgy, hogy nem akarok velük nagyon ismerkedni... Már megégettem magam, mondjuk úgy. Egy ikrekkek förtelmes kapcsolatom volt. Egy másikkal kezdtem megismerkedni, és vele inkább nem is folytattam, mert hasonló jellemvonásait láttam már az első randikon megnyilvánulni... Nem akarok még egy olyan csapnivaló kapcsolatot. De azért nem ítélhetek el minden ikereket ismeretlenül. Szóval úgy vagyok vele, hogy megadom az esélyt, csak jól odafigyelek, hogy ő tényleg olyan igazi ikrek, vagy inkább a horoszkópja többi része dominál jellemében...


A napi-heti-havi leírások meg nevetségesek, azoknak ne dőlj be, ha nem személyesen a te horoszkópodra készítették!

2014. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kos pasi vagyok. Rám sem illik a párhoroszkóp. Életem legrosszabb kapcsolatai a javasolt csillagjegyű hölgyekkel volt. Elvileg nagyon nem a ajánlott hozzám a rák, mégis boldog házasságban élünk.
2014. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Nem csak hülyeség, hanem konkrétan káros is a párhoroszkóppal foglalkozni, fiú létedre pedig szégyelld is magad.


Próbálj meg inkább a lányok valódi tulajdonságai alapján válogatni, személyiséggel, külsővel, ilyesmikkel foglalkozni. Ha tényleg horoszkóp szerint választasz, akkor sajnos alaposan félrevezetted magad.

2014. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!