Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az mitôl lehet, hogy kos a...

Az mitôl lehet, hogy kos a horoszkópom, de mindig azok a dolgok igazak rám, amit a nyilasra írnak, amit meg a kosra, azok nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilas az aszcendensed,valakire jobban illik mint a saját horoszkópja.
2014. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy az egész asztrológia egy átverés, csupán a Forer-hatáson alapszik. Te meg nem vagy megtéveszthető tudat alatt, úgy tűnik.

[link]

2014. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, hogy a horoszkóp a születési dátum alapján történő beskatulyázás, aminek nyilvánvalóan semmi köze nincs ahhoz, milyen a személyiséged.
2014. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Például azt, hogy hülyeség az egész asztrológia. Az aszcendenses magyarázat is csak terelés, hogy bármit bele lehessen magyarázni bármibe.
2014. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Írd le a születési helyedet és születési napod pontos dátumát óra:perccel, és úgy megmondjuk miért lehet. Priviben is jó,.
2014. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
65%
Egyetértek a legtöbb hozzászólóval. Én egyszer elolvastam az összes csillagjegyhez tartozó leírást, és igazából bármelyikben találtam rám jellemző részt. És ez annyira tetszik, hogy ha rák vagy, akkor ilyen meg ilyen vagy, de ha másmilyen vagy, akkor az aszcendenszed (vagy mid) más. Ja, hogyne, nekem meg tollas a hátam!
2014. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!