Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi van akkor, ha a horoszkópom...

Mi van akkor, ha a horoszkópom nem illik hozzám?

Figyelt kérdés
Most újabban belenéztem a horoszkópok világába, eddig nem különösebben érdekelt. Megnéztem mit írnak rólam ('96, január hóvégi vagyok, vízöntő) és személyiségileg meg amúgy egészében a leírások jórésze nem illik rám. Érdekelne a témában "szakértő" személyek véleménye, hogy ez akkor most was ist das. Gondolom jön pár "baromság az egész horoszkóp"-féle válasz is, ezeket megértem, egészen eddig engem se érdekelt a téma, csak most érdekesnek találtam ezt az ütközést a leírások (több oldalon is megnéztem azért) és magam (vagy legalábbis amit gondolok magamról) között.
2014. márc. 5. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Semmi nincs. Általában olyan egy horoszkóp, hogy bárki találhat benne olyan részt, ami illik rá. Vagy csak belemagyarázza. És még több olyan részt, ami nem illik rá. Ha valami jót írnak, azt persze sokan magukénak érzik, akkor is, ha nem úgy van.

A legtöbb tulajdonság pedig olyan, hogy mindenkiben meg van, kisebb-nagyobb mértékben, úgyhogy könnyű vele egyetérteni.

2014. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Meglep, hogy marhaság?
2014. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg nem lep, kíváncsi voltam van-e erre valami csillagászati maszlag, amivel próbálják a horoszkópok hitelességét bizonygatni, vagy akkor ez ennyi, nálam megbukott ez az ezoterikus cucc. Egyébként elsőnek igaza van, mindegyiket átolvasva sokszor eléggé általános dolgokat írnak, amik bárkire jellemzők is lehetnek. kb leírás alapján egy 4-5 csillagképbe születhettem volna, de egyik se az, amelyik a születési dátumomhoz van "rendelve". Akkor erről ennyit. :D
2014. márc. 6. 00:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Törés keletkezik a tér-idő kontinuumban. Úgyhogy csináld úgy, hogy illjen hozzád.
2014. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Atya ég! :O

Jó hogy szóltál, köszönöm! Nem tudnám elviselni ha már megint majdnem kipusztítanám az emberiséget.

2014. márc. 6. 01:38
 6/9 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy nem értessz hozzá. A horoszkóp az nem annyiból áll, amit te elolvastál. Olyan mintha egy 10 oldalas önéletrajz egy oldalából akarnál valakit megítélni.

A dolog ennél sokkal bonyolóltabb. Nem vagyok asztrológus, nem is foglalkozom különösebben vele (de jobban tudom miről szól, mint egy átlagember), de azért ne ítéljetek már el kapásból olyan dolgot amit nem is ismertek. Szerintetek hülyeség. OK.

2014. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem biztos, hogy illik. Nem mindig a napjegy a mérvadó. Nekem sem főleg az dominál, hanem az aszcendens és a holdjegy.


És szerintem se kritizáljon olyan, aki nem kompetens a témában, hanem csak trollkodni és kötekedni tud.

2014. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dreigang ***** válasza:
Ha legalább egy tucat oldal napjegy elemzését elolvastad, akkor is érdemes lenne a születési horoszkópodat kiszámítani, hiszen csupán a napjegy bármilyen arányban lehet meghatározó, vagyis a többi égitest állása (házak, szögek) nagyban befolyásoló tényező. A Vízöntőkre egyébként is azt írják, hogy különcök és mindegyik máshogy, ami nehezítheti a behatárolást.
2014. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 czifa botond válasza:
A horoszkóp nem ér semmit. Nézd meg egymás után az összeset, és látod, hogy mindeggyik mást mond.
2014. márc. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!