Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » HALAK csillagjegy. Néhány...

HALAK csillagjegy. Néhány dolog amit észrevettem. Nektek is ez a véleményetek?

Figyelt kérdés

Halak vagyok és le szeretnék írni néhány észrevételemet a személyiségemmel kapcsolatban.


Mindig máshoz ragaszkodok, sosem pont az kell ami van, nehezen elégszem meg a helyzetemmel, viszont változtatni meg nincs elég akaratom.


Egy állat elvesztését is sokkal hossszasabban szenvedem meg.


Vitákból ki akarok maradni. Kiismerjük az adott személyt, pont ezért nem akarunk vitatkozni(valamint erősebb jellemnek tartjuk?), hisz legmélyebb dolgokat is hozzájuk tudjuk vágni 5x akkora kárt tenni bennük, mint amit ők okoznak bennünk.


Ha megsértenek, sokáig hordozzuk a gondolatot és 50x átrágjuk magunkat újra és újra.


Társaság nem annyira fektet hangsúlyt rám , megvannak nélkülem is, hiszen nem célom az, hogy középpontba kerüljek.


Könnyen elveszítjük társainkat.



Nektek van hasonló észrevételetek? Írjátok le, kiváncsi vagyok.


A semmitmondó tirpák kommenteket meg hagyjátok. Ha nem érdekel a téma ne olvasd el...


2014. márc. 26. 03:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a halak jegyre vonatkozik! Hanem bárkire, akinek ilyen a gondolkodása. Én oroszlán vagyok, de amiket itt leírtál én is elmondhatom magamról.
2014. márc. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is halak vagyok, de a leírtakból semmi sem igaz rám.
2014. márc. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A sértődésen kivül minden ismerős.
2014. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem Halak, de ő nemhogy nem marad ki a vitákból, hanem általában ő kezdeményezi azokat. A társaságos dolog és az, hogy könnyen elveszíti társait igaz rá, de a többi dolog nem.
2014. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a horoszkópom szűz, az aszcendensem halak, és teljesen igaz rám is amit leírtál.

Inkább mártírkodok és megcsinálom a házimunkát, kaját, takarítást,stb csak ne kelljen kérnem a másiktól, mert én érzem rosszul magam ha kérnem kell.

Sok dologért lelkiismeret-furdalásom lesz, amitől rosszul érzem magam, pedig tudom hogy nem kéne.

Nagyon nehezen tudok bocsánatot kérni, és gyakran nem tudom kifejezni az együttérzésemet, szeretetemet.

Kicsit dilisnek érzem magam, de már hozzászoktam.

2014. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.

bármennyire is fura, legjellemzőbb ez a halakra.

2014. márc. 26. 11:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségünk összetettebb annál, hogy a csillagjegyed jellemezni tudná. A teljes horoszkópodt el kellene ahhoz készíteni, hogy pontos(abb) képet kapj magadról. Jóval bonyolúltabb dolog ez annál, mint elsőre látszik.
2014. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:

Halak vagyok, a sztereotipikusabb fajtából, de ebből konkrét értelemben nem sok vonatkozik rám... Kicsit átvitt értelemben már más a helyzet.


"Mindig máshoz ragaszkodok, sosem pont az kell ami van, nehezen elégszem meg a helyzetemmel, viszont változtatni meg nincs elég akaratom."

Ez talán olyan jellegben igaz, hogy mindig más hobbim kerül előtérbe, mintegy ciklikusan váltakoznak, hogy mikor mi érdekel. Párkapcsolatban ez nem áll fenn. A helyzetelfogadás, -változtatás is életterületenként változó, de ez rengeteg, nem Halak emberre is vonatkozik, szerintem.

"Egy állat elvesztését is sokkal hossszasabban szenvedem meg."

Nem. Egy ember elvesztését is viszonylag könnyen élem meg, legyen az szakítás, eltávolodás vagy halál. Az állat elvesztése még ennél is kevesebb nyomot hagy bennem.

"Vitákból ki akarok maradni. Kiismerjük az adott személyt, pont ezért nem akarunk vitatkozni(valamint erősebb jellemnek tartjuk?), hisz legmélyebb dolgokat is hozzájuk tudjuk vágni 5x akkora kárt tenni bennük, mint amit ők okoznak bennünk."

Ez nagyjából rendben van, viszont én személy szerint nem azért vágok hozzá a másikhoz mélyen sebző dolgokat, meg nem azért nem akarok veszekedni, mert annyira kiismertem. Egyszerűen a szeretteimmel képtelen vagyok veszekedni, inkább megadom magam, csak béke legyen; ha mégis beszállok, akkor minden lehető súlyos ügyet felhozok, hogy sértettségemet enyhítve ő is megbántódjon.

"Ha megsértenek, sokáig hordozzuk a gondolatot és 50x átrágjuk magunkat újra és újra."

Ha megsértenek, 10 perc múlva már azt is elfelejtem szinte, hogy mivel. Hamar sértődök, de hamar is engesztelődöm.

"Társaság nem annyira fektet hangsúlyt rám , megvannak nélkülem is, hiszen nem célom az, hogy középpontba kerüljek.

Könnyen elveszítjük társainkat."

Attól, hogy nem vagyok középpontban, engem még szoktak keresni, nem sz@rnak rám nagy ívből és hagyják, hogy eltávolodjunk. Valamit nem jól csinálsz ezek szerint.

2014. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Könnyen elveszítjük társainkat. "


Na igen. Elgondolkozhatnának a halak azon, hogy ez miért is van így... Én meg inkább kerülöm a halakat, mert nem szeretek szakítani, én hiszek az igaziban, a hűségben, a ragaszkodásban, és a szerelemben... :)

2014. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Nekem is Halak a csillagjegyem. És hogy őszinte legyek, a leírtak közül csak egy nem igaz rám.

Egy állat elvesztését én nem szenvedem meg olyan hosszan. A többi pedig.. mintha én lennék! 16/L

2014. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!