Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió fiú és hal lány...

Skorpió fiú és hal lány milyen páros?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar páros, most akkor szakítasz vele?
2014. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan páros,ahogy saját maguk alakítják a kapcsolatot.
2014. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
A skorpiónak fullasztó, a halnak mérgező.
2014. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:

Olyan, hogy hal lány, olyan nincs. Halak lány, az van.

Egyébként ennyire általánosan nem szabad venni, és nem szabad erre alapozni sem. Nem mindenkinél a napjegye a domináns, sőt, nagyon keveseknél az.

Én is Halak vagyok, a Skorpiókkal meglehetősen jó viszonyt ápoltam mindig. Általánosban a legjobb barátnőm Skorpió volt, gimiből kikerülve és egy új baráti körbe belecsöppenve pedig egy Szűz lány volt a legjobb barátnőm, akinél a Skorpió aszcendens volt a domináns; szóval inkább Skorpiónak tekintette magát, mint Szűznek, mert az illett jobban rá. Pasik terén egy Skorpióval találkoztam, régen sokat kerülgettük egymást, és bár azóta évek teltek el, még mindig jó viszonyban vagyunk, és egyfajta örök kísértés vagyunk egymásnak (hozzáteszem, szex sosem volt köztünk).

Szóval személyes tapasztalatom az, hogy a Skorpió-Halak általában jó kapcsolat, de ismét leszögezem, hogy ne ezek alapján dönts. Az embert nézd, a jellemét, ne a horoszkópját.

2014. márc. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak rokonaim, akik éppen ebben a felállásban élnek 35 éve. A Halak nő nagyon céltudatos, de nem veszi azt észre, hogy a másik is ott van mellette, annyira elvakult ... Ez egy ideig így megy, de a Skorpió ezt észreveszi, hogy nem figyelnek rá, sokszor szexben sem, így nagy eséllyel pár éven belül félrelép mindenféle jött-ment nőkkel. Innen indul el egy olyan érzelmi hiszti és durva lavina, amelyben a környezet biztos idegbeteg lesz.

Ezeket tapasztaltam, láttam ...

2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!