Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skórpió lány-Szűz fiú. Szerint...

Skórpió lány-Szűz fiú. Szerintetek milyen páros?

Figyelt kérdés
Van egy szűz barátom,akivel még elég friss a kapcsolatunk...Csupán pár hete járunk,elég keveset vagyunk együtt,ezért nem tudom annyira megismerni...A barátai elég sokat látják más nők társaságában,ami engem zavar...Szakítanom kéne vele?vagy csináljam én is ugyanezt,hátha a fejéhez kap és többet akar majd velem lenni?Írjatok lécci...
2010. júl. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy már nem szűz
2010. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, hogy téged ez zavar...a szűz fiú ált jól elvan a skorpió lánnyal...sztem csak rossz volt a start, próbáld felélénkíteni a kedvét, hogy foglalkozzon többet veled. :)))
2010. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is skorpió lány vagyok, de azt kell mondjam, nem nekem találták ki a szüzeket, ezt mutatják eddigi tapasztalataim :) Számomra roppant kritikusak és nyersek, de persze egyéne válogatja, kinek a pap, kinek a paplan :) Tutira meg tudod ítélni, hogy mit érez irántad, szeret-e teljes szívéből vagy sem. Ha ez utóbbit látod valószínűnek, akkor ne feccolj túl sok energiát, hogy megtartsd. Ez amúgy is inkább az ő feladata lenne.
2010. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem asztrologusra...Ez csak egy kérdés volt,amire nem kötelező válaszolni,ha nem érdekel...
2010. júl. 9. 13:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként beszéltem már vele erről,és neki állt feljebb...
2010. júl. 9. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a legjobb párosítás, bár

igaz hogy víz és föld elem illik egymáshoz, és hogy mindketten érzékenyek vagytok, de szerintem neked Skorpiónak több szenvedély kell. A Szűz nem szenvedélyes.

De ne aggódj, csak az agyát játsza a lányoknak, de nem felejtett el téged. Hűséges és megbízható, csak idő kérdése mikor fekszik be neked, és máris a tiéd :)

Egy picit még várjál vele. Igazából ő azt várja egy kicsit hogy te menjél utána jobban.

Bonyolult egy kapcsolat, de a legjobbakat hozzá, mert hűséges társat kaptál, és felesleges fétékenykedned.

2010. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké...Köszi mindenkinek a válaszokat!!!
2010. júl. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!