Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán csillagjegyű nők...

Az oroszlán csillagjegyű nők miért vágynak komoly férfira ha papucsot akarnak mindegyikből?

Figyelt kérdés
Vízöntő vagyok nagyon szeretem az oroszlán nőket szinte egytől egyig, de nem tudok nekik megfelelni mert ha nem vagyok elég szolgalelkű akibe bármikor bele lehet rúgni az a bajuk, ha meg hagyom hogy papucs legyek az a bajuk :/
2014. ápr. 10. 00:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szervusz. az oroszlan nok (eszrevetelem szerint) kifacsarjak a pasikat, mint a citromot. igazabol az oroszlan ferfi is ezt teszi a novel. feltekenyek, mint az allat. kisajatitanak. a nagytatamnak 25 eve oroszlan felesege van. a tata igazgato volt vilag eleteben, jol keresett, a nyugdija is remek. az oroszlan felesege elerte, hogy MINDENET az o nevere irassa, es a kolcsonoket is a tata fizette. azt hiszem nemreg jart le az utolso. a tatanak 2 gyereke van es 4 edesunokaja, de a verszerintiek, azaz mi, semmit se fogunk orokolni. hanem a tata felesege, a ket mostohagyereke. a napja percrol percre be van osztva, mindig ugraltatja, es ellenorzi. stb stb stb. szegeny emberen latszik, h mar sajat gondolata sincs.


anyumnak is volt egy oroszlan parja, 3 evig. teljesen tonkrement mellette, 10.000-ja rament, es valszeg nem is kapja vissza. a ferfi egy t/ketlen b/zi. soha nem takaritott, hha esetleg fozott, az moslek volt. hanyag, trehany, koszos, es semmire se valo. rengeteget nyafogott, hiszteriazott, pukkadt. anyu csinalt otthon mindent, meg a ferfimunkakat is - lasd favagas az 50-60 kilojaval, mig az ember bent tvzett - es meg azt is elvarta anyumtol, hogy vacsorat keszitsen neki. felzabalt mindent, de semmit se tett le az asztalra. amikor honapokig munkanelkuli volt, nem volt kepes napszamba menni egyszer sem. doglott otthon, es zabalt. semmit se segitett anyunak. a vege fele mindenkire feltekeny volt, es kezdte verni anyumat, de csak akkor bantotta es csak akkor veszekedett, ha en nem voltam otthon az egyetem miatt, mert tudta, h megoltem volna. vegul egyik feltekenysegi rohama alatt leszaggatta anyumrol a ruhait, a telefonjat szetverte, es kizarta a hazbol. de masok elott lapul, mint sz/r a fuben. egy undorito fereg.


szoval, lehet a sorsod miatt kell megelned valamit egy oroszlan csajjal, de legyel ovatos. tonkreteshetnek.


anyum mar jol van, de a kovetkezmenyeket meg mindig szivja. pl penz, mivel most nem birunk sajat hazat venni, mivel nincs mibol.


a tata esete remenytelen.


vizonto vagy, neked helyen van az eszed. szoval legyel ovatos, es bizz a megerzeseidben. figyeld a radarodat, ha valami buzlik.

2014. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10.000 euroja (fel panel lakas)
2014. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ha nem isteníted és dicsérgeted non-stop, akkor úgyis baja lesz veled. Továbbá hagy mindenben nyerni, igazat adj neki, és véletlenül se vedd észre, hogy egy beképzelt 3,14csa! Úgy minden oké lesz.
2014. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

lemaradt egy dö betű:


hagyD

2014. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
igaza van a 3-asnak, ki kell nyalni a s*gguket, vagy allandoan pukkadnak. sulyosan figyelemhianyosak, mindig veluk kell torodni. 1es voltam
2014. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen bajom hogy beképzeltek meg nyalni kell a 3,14csájukat és az egójukat 24/7 sőt kifejezetten ezt érzem feladatomnak, de az már sok hogy ennek ellenére is érzéketlenek és folyton dacoskodnak fenyegetnek nem lehet megbeszélni semmit. ez már a második eset a többi oroszlán nő akivel ismerkedtem meg jó esetben ignoráltságával rosszabb esetben aroganciával adta tudtomra hogy nem érdeklem őt tovább pedig egyáltalán nem vagyok a nyomulós értetlen fajta.
2014. ápr. 10. 00:47
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor szaladj utanuk, majd rab*szol ;)
2014. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Oroszlán ffi és skorpió nő sem jobb párositás
2014. ápr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert a komoly férfit nagyobb kihivàs papuccsà tenni ;)
2014. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy szingli 30-asokból álló, ismerkedésre-kirándulásra szerveződött baráti társaságban megfigyeltem, hogy szinte az összes olyan nőnemű, aki elvált és gyereke van, az oroszlán csillagjegyű!

Dúlnak-fúlnak, semmi kiegyensúlyozottság nem vélhető fel náluk, a gyereküknek parancsolgatnak, ki vannak éhezve a férfiakra, így ráhajtanak mindegyikre, elvárják a többiektől, hogy kiszolgálják őt, és sajnálják, mert egyedülálló anyák, a többi nőre, főleg akinek még nincs gyereke, roppantul irigyek, és ha még egy pasi nem rá (az oroszlán csajra) hajt, akkor még bekavarni is képesek...


Áhh, szóval undorítóak. Nem hiába vált el tőlük a kedves férjük...


Na csak azért írtam le, nehogy te is így járj egyszer...

2014. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!