Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán csillagjegyű nők...

Az oroszlán csillagjegyű nők miért vágynak komoly férfira ha papucsot akarnak mindegyikből?

Figyelt kérdés
Vízöntő vagyok nagyon szeretem az oroszlán nőket szinte egytől egyig, de nem tudok nekik megfelelni mert ha nem vagyok elég szolgalelkű akibe bármikor bele lehet rúgni az a bajuk, ha meg hagyom hogy papucs legyek az a bajuk :/
2014. ápr. 10. 00:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jól mondja az utolsó, a bekavarás a mániájuk, ha valami nem úgy alakul, ahogy akarják. és mocskos dolgokra képesek.
2014. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Laylah ***** válasza:
Az oroszlán jegyűek általában uralkodás- és irányításmániások. Ha valami nem úgy van, ahogy ők eltervezték, akkor borul a bili, hiába minden szép és jó volt, mindent fel fognak neked hánytorgatni, még olyanokat is, amikről azelőtt teljesen más volt a véleménye, de abban a percben megváltoztatja, csak hogy tudjon sértegetni. Az Oroszlán uralkodni akar, mindig a legjobb, legdrágább kell nekik mindenből, elvárják, hogy a tenyereden hordozd őket, de jaj neked, ha egyszer valamit nem az ő kedve szerint csinálsz!
2014. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia. én oroszlán vagyok. én nem adok neked ebben teljesen igazat én nem csináltam eddig még papucsot senkiből.. az viszont igaz h az oroszlán uralkodó típus és ezt szeret úgymond csicskáztatni másokat. de amúgy az ilyen nőket kedves szavakkal le lehet venni a lábukról, vagyis én szeretem ha dícsérgetnek.. amúgy lehet azért csinálta ezt belőled mert unalmas vagy neki, ugyanis az oroszlán szereti a kalandokat és mindig többre vágyik. ja és még szerintem elég kitartó is tud lenni ha valakit meg akar magának szerezni..:)
2014. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

szia :)

egy ideig működik a kedvességem mert amúgy is az első alkalommal elbűvöltök és amilyen durvák vagytok néha, meg makacsok én annál kedvesebb vagyok veletek, csak egy idő után már azt veszem észre hogy rájösztök és tudatosan játszotok erre és akkor már bármilyen lehetek. nem hinném hogy uncsi vagyok mert mindenkit egy tartalmas és derűs szellemi kalandra invitálok mint a legtöbb vízöntő és hiszem hogy a szeretetet valaki felé 10 millió módon lehet kimutatni, mint azt egy híres vízöntő énekli :)

2014. ápr. 14. 19:28
 15/18 anonim ***** válasza:
Na de a makacsság az igaz de ezen nem lehet változtatni és a durva tipikus oroszlán megjelenés nem mindig tükrözi a belül rejlő "kiscicát" na amúgy az ilyen nőkhöz idő kell ha persze érdemesnek látod h küzdj érte. Vizöntő vagy csak nem ?!:D én fogtam már ki pár ilyen férfit én az ismerkedésnél már el akadtam sok a nézet eltérés bár jól meg lehet beszélni vele mi nem tetszik a másikba de hiába ha 3 napra rá újra összevesztek.. nem jó párosítás az oroszlán-vízőntő. vagy csak eleinte nehéz aztán ki tudja... :)
2014. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

elvileg csak eleinte kéne nehéznek lennie utána ez kölcsönös megbecsüléshez vezet. én sajnos eddig lehetetlennek érzem. a kiscicát vágom hogy bennük rejtőzik mert nem fedi fel magát csak az arra méltóknak és pont ez a királynősdi indít be teljesen :D a makacsság, türelmetlenség meg a derült égből villámcsapások, az 5 perces szakítások már szabályosan kellenek hogy férfinak érezzem magam :) kár is lenne rajtuk változtatni mert minden felborulna és oda lenne a "fényük" :) egy dolgot már azért megtanultam. oroszlán nővel nem vitázok egyrészt mert nem szereti (és nem tud :D ) , a másik hogy felesleges mert nyíltan meg lehet vele beszélni mindent.

odáig még nem jutottam el, de ugye az orális szexet nem tartja túl megalázónak? :D

2014. ápr. 16. 10:47
 17/18 anonim ***** válasza:
hát ez már ilyen nagyon egyéntől függő dolog.. de nem hiszem hogy odáig lenne ezért az ötletért:D
2014. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jó domináns oroszlán nőket foghattál ki. Mondjuk ez erős jegy, de a napjegy csak egy infó.


Kis kitérő, nekem van egy nimfapapagájom most, neki volt egy öccse, aki oroszlán jegyében született, eddigi madaraim közül ő nagyon domináns volt, akaratos, de nagyon hízelgő is. :-) (sajnos elrepült tavaly, de nem tudom a részleteket, hogyan történt, mert én pont nem voltam otthon, amikor történt, a család meg ködösít...)


Visszatérve a témára, két nőt ismerek, akiről tudom, hogy ez a nyugati napjegye. Az egyikük távolságtartó, így róla csak keveset tudok részletesen. A másikuk egy kicsit minden lében kanál típus (lassan 30 éves lesz), és ha valakinek mások a tapasztalatai egy témában, mint neki, azt lenézően kezeli, de nem szívesen változtat a saját elképzelésein, az én életemet is irányítgatná, ha hagynám haverként, veszekedni nem akarok, inkább tartok egy tisztes távolságot vele, és nem engedtem be a bizalmi körömbe. Ő magyar, van egy párja, aki harmadik országból származik, ott is él, úgyhogy több ország választja el őket egymástól, a magyar pasikról elég rossz a véleménye, nem is kell neki magyar, azt mondta.

2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!